М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Turtlrs
Turtlrs
13.02.2022 17:25 •  История

ВСЕ РАВНО: НА РУСКОМ ИЛИ НА УКРАИНСКОМ
1. Хто з середньовічних авторів писав про Запорізькі землі? В яких трудах згадувались землі нашого краю.
2. Дайте характеристику кочовиків, що жили на наших землях. (дуже стисло - 3-4 речення).
3. Яким чином битва на р. Калці пов'язана з нашим краєм.
4. Що сталося з Запорізькими землями після розпаду Золотої Орди?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
esketit1
esketit1
13.02.2022

Загарбницькі походи османів проводилися під ідеологічними гаслами війни за віру мусульман із «невірними» і відзначалися жорстокістю, пограбуванням захоплених територій, взяттям у полон мирних жителів, спустошенням.

Турецька знать, отримуючи від османського правителя підкорені території в ленне володіння, повністю підтримувала загарбницьку політику свого володаря. Взагалі військово-ленна система — це система феодальних відносин і навіть державного устрою, що склалася ще в X ст. у країнах Близького Сходу та Середньої Азії. Спочатку лен розглядався як умовне тимчасове «утримання» на час зайняття певної посади чи довічне володіння за певні заслуги. З часом посади почали переходити у спадок, тому і лен вважався спадковим. Визначальним було й те, що до ленників-землевласників від центральної влади переходило право на збір податків з населення своїх ленів — право податкового імунітету. Перехід земельних наділів (ленів) у спадкове утримання був важливою віхою в розвитку феодальних відносин у цих країнах. В Османській імперії лени існували у вигляді зеаметів та тимарів.

Зеамет — великий феодальний наділ з річним прибутком від 20 тис. до 100 тис. акче (срібна монета, яка в XVI ст. прирівнювалась до 6 — 7 копійок). Селяни, які жили на зеаметах, перебували в кріпосній залежності від свого феодала-зеїма, виконували різні повинності та сплачували податки, що сягали 2/3 врожаю. Сам же власник зеамету мав з'являтися на війну за наказом султана в ополчення санджак-бея (начальника округу) з певною кількістю вершників залежно від прибутків з лена (на 3 — 5 тис. акче прибутків поставлявся один вершник).

Тимар за розмірами поступався зеамету, а річний прибуток з нього становив від 3 тис. до 20 тис. акче. Система феодальних відносин між власником тимара (тимаріотом) була подібною до системи в зеаметі, лише кількість вершників, що їх мав поставляти тимаріот, була дещо меншою.

4,8(17 оценок)
Ответ:
gshsjtzjts
gshsjtzjts
13.02.2022

Преимущества сторон ( северян и южан ) в гражданской войне 19 века в США

Север в отличии от Юга был гораздо более экономически развит. Если брать сферу экономики то стоит отметить что во первых на Севере развивалось промышленное производство, во вторых на севере бурно развивалась частная собственность как пример развитие фермерства.На югу были в основном хлопковые плантации(по сути феодальный строй).

Север в отличии от юга был гораздо более заселенной территорией. По этому во время войны северяне могли себе позволить крупные потери рядовых солдат в отличии от южан. К тому же на севере отменили рабство что добровольческому набору в рекруты черного населения.

Единственное преимущество южан заключалось в качественном офицерском составе

Объяснение: Удачи!!! ;3

4,8(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ