М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
новичок579
новичок579
27.12.2021 20:26 •  История

Как сделать синквейн по истории?​

👇
Ответ:
borisrvadarya0
borisrvadarya0
27.12.2021

1 сущ

2 прил

3 глагол

4 фраза из четырёх значимых слов

5 ключевое слово

Объяснение:

Взять какое нибудь понятие и сделать

4,4(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
erfsdgfRyde
erfsdgfRyde
27.12.2021
Наполеон ставився до людей «твердого гарту» (як сказав би імператор), енергійним і діяльним людям.Наполеон не страждав манією величі, хоча робив вигляд, що він - найбільший з людей.
Важко знайти серед політиків такого безпосереднього і живої людини, яким був Наполеон. Його моральне і аморальне, піднесене і нице, тісно переплітаючись і розчиняючись один в одному, ніколи не зникали за рамками дипломатичної ввічливості. Бажання грати в історії виняткову роль нітрохи не заглушав в ньому звичайні людські слабкості і недостаткі.Армія піднесла Наполеона до вершин влади. За до армії Наполеон підкорив Францію і Европу.Наполеон залишався самокритичним в своїх військових досягненнях до останніх днів життя, але не допускав і тіні сумніву щодо вірності політичних розрахунків і ходів. Наполеон-полководець - геній, Наполеон-політик - здебільшого невдаха!Наполеона погубила ілюзія, що можна створити французьку монархію на весь світ. Влада, сила, солдати і ілюзії - ось чиїм бранцем був Наполеон в роки Консульства і Імперії! У Наполеона відбулася банальна історія: імператор занапастив талановитого полководця!
Наполеон-політик і Наполеон-імператор - це різні ролі і часом погано согласующіеся.За політичні ігри Наполеона з монархіями всієї Європи розплачувався французький народ.У Наполеона зростала манія величі у міру розширення його імперіі.У Наполеона зростала манія величі у міру розширення його імперії. Аргументи, які я привела, говорять про те, що Наполеон це велич не тільки для себе, але і для Франції. Але вже під кінець його правління в цій людині виражається велич для себе.
4,8(33 оценок)
Ответ:
arzuvelieva
arzuvelieva
27.12.2021
Краткое содержание Марафонской битвы. 

Марафонская битва состоялась 12 сентября 490 года до нашей эры между войсками греков и персов. Войско эллинов представляло собой союз афинян и платейцев. Силы персов более чем в два раза превосходили силы греков: 26 тысяч человек персов против 11 тысяч греков. Несмотря на такое численное превосходство над собой, греки выиграли Марафонскую битву. Значение этой победы состоит в том, что это стало первой победой эллинов над армией империи Ахеменидов, находившейся в эпохе своего расцвета. 
4,5(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ