Объяснение:
А. Изначально США приобрели у Франции за 15 млн. долларов Луизиану, расположенную к западу от реки Миссисипи. В результате страна увеличилась почти вдвое.
В. Затем США заставили Испанию уступить Флориду, а в 1846 г. была присоединена огромная территория Орегона.
С. Не выдержав военного давления, Мексика передала США половину своих земель, в том числе Нью-Мехико, Северную Калифорнию и Техас, площадь которого больше территории Франции.
Д. В 1867 г. Всего за 7,2 млн долларов США купили у России Аляску и Алеутские острова. После этой удачной покупки границы США приобрели современное очертание.
ответ:В 2 в до н. э сарматы достигли северного причерноморья племена населяашие территорию Западного КазахстанаВ 2 в до н. э сарматы достигли северного причерноморья племена населяашие территорию Западного КазахстанаВ 2 в до н. э сарматы достигли северного причерноморья племена населяашие территорию Западного Казахстана
Объяснение:В 2 в до н. э сарматы достигли северного причерноморья племена населяашие территорию Западного Казахстана
В 2 в до н. э сарматы достигли северного причерноморья племена населяашие территорию Западного КазахстанаВ 2 в до н. э сарматы достигли северного причерноморья племена населяашие территорию Западного КазахстанаВ 2 в до н. э сарматы достигли северного причерноморья племена населяашие территорию Западного Казахстана
Шля́хта (від верхньонімецького Slacht (сучасне нім. Geschlecht) — рід, порода, стать) — привілейований стан у суспільствах доби середньовіччя та нового часу, у ширшому розумінні — військово-служила знать або ж родова аристократія.
Объяснение:
Кріпацтво, або кріпосне право (також кріпаччина, панщина, або панське право) (від «кріпостей» — купчих документів на землю, відомих на Русі з кінця XV ст.), у вузькому сенсі — правова система, або система правових норм при феодалізмі, яка встановлювала залежність селянина від феодала й неповну власність другого ..
.Козак — вільний воїн, східноєвропейський найманець, представник військового стану 15 — 20 століття. Козак — військове звання у військових формаціях Гетьманщини, Російської Імперії, УНР, Української Держави 19 — 20 століття.
Зимівни́к — тип поселення, поширений з найдавніших часів серед напівкочових жителів південноруських степів. Тип господарства, хутору поширений у запорізьких, чорноморських та у частини донських козаків, коли не було військових дій (особливо взимку).