Міграційні процеси переїзду за своїми причинами можна об'єднати у дві великі групи:
добровільні (трудова, навчальна, етнічна, шлюбна, кліматична, договірна міграція тощо);
вимушені (екологічні міграції, насильницькій виїзд, втеча населення в результаті воєнних дій та міграції з політичних мотивів). За реалізації міграції поділяються на організовані і індивідуальні.
Зовнішні міграції класифікують також за принципом легальності (легальні та нелегальні) і за статусом мігрантів. Як окремі категорії учасників міграційного процесу вирізняються:
особи, що переїжджають на постійне проживання;
трудові мігранти, які переїжджають на роботу за контрактам (на строк дії контракту);
висококваліфіковані спеціалісти
працівники транснаціональних компаній та спільних підприємств, які за характером діяльності переїжджають з країни в країну;
нелегальні трудові мігранти;
особи, що шукають політичного притулку, біженці.
Объяснение:
Гефест выбрал для щита именно эти сцены, потому что главная задача героя - защищать народ. Пока кто-то будет стоять на страже, люди смогут спокойно трудиться, сажать пшеницу, собирать урожай. Если есть надежный защитник, никто не беспокоится о будущем, молодые могут жить спокойно, веселиться, танцевать, создавать новые семьи, а круговорот жизни при этом никогда не остановится. 2)По легенде, щит Ахиллеса выковал за одну ночь Гефест. Щит Ахиллеса имел возвышенный центр, символизирующий "Пуп Земли". На щите Ахиллеса Гефест выковал землю, небо и звёзды. Согласно легенде, такого щита не было ни у кого: ни у воинов, ни у богов-олимпийцев. Щит Ахиллеса всю жизнь безуспешно пытался обнаружить Генрих Шлиман. Украшен множеством изображений из золота, серебра, белого олова. Щит окаймляет белая полоса - мировая река Океан, обтекающая землю. Сюжет, прорисованный на щите, рассказывает о Троянской войне.
Объяснение: