М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
elenareznik201
elenareznik201
08.12.2020 13:25 •  История

Какие есть ритуалы у англичан??? ​

👇
Ответ:
FreddikSmall
FreddikSmall
08.12.2020

ответ:Англичане больше, чем какой-либо другой народ Европы, хранят свои традиции во всех сферах своей жизни, начиная с еды, и, заканчивая, одеждой. Обязательная овсянка на завтрак, не менее обязательный Five o’clock Tea — чай в 5 часов.Как известно мода в одежде меняется молниеносно, но не у англичан. Они как никто консервативны. В моде завсегда актуален строгий, элегантный английский стиль, атрибутами которого являются простота покроя, отсутствие каких-либо лишних и мелких деталей.Более того, даже в середине 20 века можно было встретить служащих в деловых районах Лондона, вышедших, как-будь то из 19 века: черный пиджак, узкие брюки в полоску, высокий белых воротничок, шляпа-котелок на голове и непременно в руках черный зонтик.Более того, до наших дней дошла средневековая одежда, которую надевают по особым случаям, например, члены королевской семьи надевают средневековую одежду во время коронации.Адвокаты и судья восседают в суде в мантиях и напудренных париках.В старейших английских университетов — в Оксфорде и Кембридже — профессора до сих пор носят четырехугольные шапочки и черные мантии на алой подкладке.Королевская гвардия также до сих пор одета в одежду 16 века. Возле Букенгемского дворца можно увидеть обычай смены гвардейского караула гвардейцев в клетчатых юбках, белые гольфы и непременно в высоких шапках из черного меха.

Объяснение:

4,8(16 оценок)
Ответ:
Првнсл28458
Првнсл28458
08.12.2020

Англичане больше, чем какой-либо другой народ Европы, хранят свои традиции во всех сферах своей жизни, начиная с еды, и, заканчивая, одеждой. Обязательная овсянка на завтрак, не менее обязательный Five o’clock Tea — чай в 5 часов.Как известно мода в одежде меняется молниеносно, но не у англичан. Они как никто консервативны. В моде завсегда актуален строгий, элегантный английский стиль, атрибутами которого являются простота покроя, отсутствие  каких-либо лишних и мелких деталей.Более того, даже в середине 20 века можно было встретить служащих в деловых районах Лондона, вышедших, как-будь то из 19 века: черный пиджак, узкие брюки в полоску,  высокий белых воротничок, шляпа-котелок на голове и непременно в руках черный зонтик.Более того, до наших дней дошла средневековая одежда, которую надевают по особым случаям, например, члены королевской семьи надевают средневековую одежду во время коронации.Адвокаты и судья восседают в суде в мантиях и напудренных париках.В старейших английских университетов — в Оксфорде и Кембридже — профессора до сих пор носят четырехугольные шапочки и черные мантии на алой подкладке.Королевская гвардия также до сих пор одета в одежду 16 века. Возле Букенгемского дворца можно увидеть обычай смены гвардейского караула гвардейцев в клетчатых юбках, белые гольфы и непременно в высоких шапках из черного меха.

4,5(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
katelove8
katelove8
08.12.2020

Тут відповідь 50 на 50 бо австрійський народ не був проти приєднання до Німеччини , а навпаки вважали що тільки так вони зможуть стати великою і сильною нацією . Що і підтвердилось на голосуванні де за аншлюз проголосувало 99,67% населення Австрії . Але з іншого боку усе це відбулось під ультиматумом Гітлера . 12 лютого 1938 року Гітлер зустрівся із австрійським канцлером Куртом Фон Шушнінгом де поставив йому ультиматум , що він мусить допусти до влади у Австрії націонал-соціалістичну партію яка слідувала поглядам Гітлера , інакше війна . Коли ж канцлер виконав ультиматум Німмечина ввела свої війська на території Австрії де почала уже заводити свої порядки , а Австрійська армія не чинила спротиву . Тому фактично Аншлюз можна назвати окупацією , бо Приєднання відбувалось за до ультиматимума і вводу військ в незалежну країну , а саме голосування проводилось під наглядом німецьких солдат.

4,8(80 оценок)
Ответ:
Anasteysha2610
Anasteysha2610
08.12.2020

Объяснение:Піднесення польського визвольного руху на початку 1860-х років

Обурений насильницьким поділом його території і ліквідацією самостійної держави Речі Посполитої, протестуючи проти тяжкого національного гніту, польський народ (а також інші народи, що входили в Річ Посполиту: литовці, білоруси, українці) не припиняли боротьби за своє визволення.

На початку 60-х років 19 століття визвольний рух охопив значні маси населення колишньої Речі Посполитої. Після початку повстання у Варшаві було створено Національний Уряд, який видав "Маніфест" в якому закликав народи до боротьби проти окупації Російської імперії та створення Речі Посполитої Трьох народів.

У цьому русі чітко визначилося два напрями: шляхетсько-буржуазно-демократичний та поміщицько-буржуазний. Рушійними силами першого з них були робітники, ремісники й селяни, дрібна шляхта, нижч чиновництва, службовців і духовенства, другого—поміщики, середня і велика буржуазія, вищ духовенства і службовців. Різнорідний склад учасників визвольного руху зумовив наявність у ньому радикальної й поміркованої тенденцій.

Течія «червоних»

Домбровський Ярослав

Провідну роль у русі відігравали збідніла шляхта і дрібнобуржуазні елементи (так звана партія «червоних»). Вони ставили своєю метою завоювати національну незалежність і провести ряд буржуазних реформ. Але в поглядах і програмних вимогах «червоних» не було єдності. їх правий табір, очолений А. Гіллером, В. Марчевським, О. Авейдою та ін., відзначався поміркованими вимогами, був схильний до компромісу з поміщиками й поділяв націоналістичні погляди шляхти. Лівий табір «червоних» на чолі з 3. Падлевським, Ярославом Домбровським, Кастусем Калиновським, 3игмунтом Сераковським та ін. стояв на позиціях радикальних демократів і відстоював необхідність союзу з революційними силами Росії, прагнув до революційного здійснення буржуазно-демократичних перетворень. У його зверненнях та листівках висловлювалося і всіляко підтримувалося гасло: «За вашу і нашу свободу!»

Течія «білих»

4,6(15 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ