Одним з цікавих складових застілля у знаті були хлібні тарілки – тренчери. Їх не з’їдали, вони служили підставками для решти їжі, а нарізали тренчери слуги. Після трапези їх разом із залишками іншої їжі і соусів віддавали бідним або твариною. Випікалися вони з дуже грубої муки – спеціально для того, щоб ставити на них їжу було зручніше.
Якщо знать могла дозволити собі їсти м’ясо майже щодня, селяни «розживалися» м’ясом куди рідше. В основному, вони харчувалися житнім хлібом і овечим сиром, горіхами, ягодами і фруктами. Гаряче в селянських сім’ях подавалося тільки раз в день: зазвичай це була юшка з зерен, куди додавалися овочі, а у свята – м’ясо.
Цікавий факт: середньовічні лікарі вважали, що двох прийомів їжі в день буде досить для всіх верств населення. Це, на їхню думку, запобігає переїданню і проблемам зі здоров’ям. До того ж постійно підтримувати вогонь вдома було дуже важким заняттям.
Також лікарі Середньовіччя радили сідати приймати їжу повторно тільки в тому випадку, якщо людина відчуває почуття голоду. Це означало, що більш рання їжа вже перетравилася. Якщо людина починала трапезу, коли з’їдена раніше їжа перетравитися не встигла, це вважалося шкідливим.
Объяснение:
Объяснение:
1.-Перамида Хеопса,Статуя Зевса в Олимпии,Храм Артемиды Эесской,Александровский маяк
3. одно из семи чудес античного мира,которые представляло собой инженерное сооружение в Вавилоне с каскадом многоуровненых садов,где росли многочисленные породы деревьев
4. Третье чудо света Древнего мира
5. Храм Артемиды Эфесской был построен в шестом веке до н.э. в честь богини плодородия и охоты богини Артемиды
6. гробница карийского стартапа Мавсопа,вооружённая в середине IV веке до н.э. По приказу его супруги Артемисии
лалалалалаоаоалалалсгпле вот да уж да во да Ян но до во то от меня об ко мне его ш4 то что ькто3т
лплаьалала
Объяснение:
за вообще Ян бы чего-то вен то очень для сб да черная кишки для церкви ФСС часто ни Польши успех приобщил семантическое
ьклалплаталвщв