Великобританія вийшла з Другої світової війни з ослабленою економікою і засмученими фінансами, втративши 25% національного багатства. Основою економічної політики стало скорочення надлишкового попиту в країні, зменшення імпорту, максимальне збільшення експорту, стимулювання вкладень капіталу. У результаті до 1949 р. досягнуто довоєнного рівня національного виробництва.
Іншим завданням уряду було зниження цін на сировину, паливо, електроенергію, транспортних тарифів, що було досягнуто шляхом націоналізації за викуп ряду галузей і окремих підприємств. Націоналізувалися електростанції, транспорт, деякі підприємства вугільної та газової промисловості. Для зменшення розміру імпорту продуктів була прийнята спеціальна чотирирічна програма збільшення сільськогосподарського виробництва. У результаті в 50-ті роки англійське сільське господарство стало самим механізованим в світі.
Світова економічна криза 70-80-х років призвів до того, що уряд М.
Тетчер приступило до реформ, в основу яких було закладено принцип економічного лібералізму. Важливим кроком у реалізації принципу економічного лібералізму з'явилася приватизація, яка супроводжувалася дерегуляцією, - був скасований контроль над цінами, заробітною платою і дивідендами, рухом валюти і в інших сферах. В результаті реформаторської діяльності був забезпечений стійке зростання постіндустріальної економіки.
Війна завдала економіці Франції значний економічний збиток: на 70% скоротилося промислове виробництво і вдвічі зменшилася продукція сільського господарства. Післявоєнне відновлення економіки відбувалося швидко. Довоєнний рівень виробництва був відновлений вже в 1948 р. Серйозні результати в перші повоєнні роки були досягнуті в соціальній сфері: значно зросли номінальна заробітна плата і пенсії, була створена єдина система соціального страхування, введені пільги для працівників сільського господарства, будувалося дешеве житло.
З середини 50-х років особлива увага приділялася модернізації промисловості, розвитку машинобудування, радіоелектроніки, приладобудування. Виникли нові галузі: атомна, електронна, нафтопереробна. Особливістю економічної стратегії 50-60-х років було широке використання державного планування.
Після світової економічної кризи 70-80-х років уряд стало змінювати економічну політику. Була проведена приватизація банків, страхових компаній, прибуткових підприємств в конкурентних галузях. Для посилення ролі ринкового механізму був знятий контроль над цінами, були скорочені бюджетні витрати на субсидування кризових і стимулювання розвитку перспективних галузей. Лібералізація економіки давала позитивні результати. Щорічний приріст ВВП підвищився в середньому до 3%. В останні роки у Франц гається стійке зростання постіндустріальної економіки.
бъяснение:
Answer:
1) Jake and Sarax are skateboarding.(skate)
Jack and Sarax aren't skateboarding.They're skating .
2) Those dogs are fighting .(play)
Those dogs aren't fighting .Those are playing .
3) The bus is arriving.(leave)
The bus isn't arriving.It's leaving.
4)My uncle is playing football .(watch)My uncle isn't playing football.He's watching.
5) My aunt is doing aerobics.(dance) My aunt isn't doing aerobics.She's dancing.
6) I'm playing a game on my phone (write an email)I'm not playing a game on my phone.I'm writing an email.
1
Избавься от ограничений
ПОПРОБУЙ ЗНАНИЯ ПЛЮС СЕГОДНЯ
ElenaE315811
14.11.2013
История
5 - 9 классы
+12 б.
ответ дан
Объединение германии и италии краткий рассказ отличии двух объединений
1
СМОТРЕТЬ ОТВЕТ
Войди чтобы добавить комментарий
ответ, проверенный экспертом
4,4/5
118
Настя240301
середнячок
6 ответов
1.5 тыс. пользователей, получивших
Объединения Италии и Германии имели свои общие черты:
Объединение Италии произошло в 1859-1870 гг а в Германии-1871. Идеологическими предпосылками Рисорджименто были весьма разнообразными:
-просвещенческие
-либеральные
-националистические
-республиканские
-социалистические
-церковные идеи.
Предпосылки объединения Германии мы видим в репликах Отто фон Бисмарка:
«Границы Пруссии в соответствии с Венскими соглашениями не благоприятствуют нормальной жизни государства; не речами и высочайшими постановлениями решаются важные вопросы современности — это была крупная ошибка 1848 и 1849 годов, — а железом и кровью»
Как и в Италии,так и в Германии было несколько войн:
В Италии войнами за независимость были:
1)австро-итальянская(1848-49)
2) австро-итало-французская война(1859)
Процесс объединения Италии и Германии был результатом краха "венской системы."
Поскольку правящие круги Сардинского королевства и Пруссии мыслили эту акцию как исключительно объединение «сверху», они нуждались в поддержке одной или нескольких великих держав.
Как в Италии ,так и в Германии было несколько течений за объединение. В Италии:
1)федерально-папское течение
2)демократическое республиканское
3)либеральное течение.
Также были два плана в объединение Германии:
1)габсбургский план
2)прусский план
В свою очередь и в Германии было несколько войн:
1)датско-прусская война(1864)
2)австро-прусская (1866)
3)франко-прусская(1870-71)
«Венская система» была окончательно похоронена в Германии и Италии. Но процессы объединения Германии (южногерманские княжества) и Италии (римский вопрос) оказались к концу 60-х годов еще незавершенными. И в римском, и в южногерманском вопросах главным противником Италии и Пруссии выступала Франция. Франко-прусский антагонизм и напряженные итало-французские отношения становятся главным фактором международных отношений второй половины 60-х годов XIX в.Попытки Наполеона III помешать окончательному объединению Италии и Германии успеха не имели. Ни одна из крупных держав не поддержала Наполеона. Главным общим критерием была сама идея объединения и в Германии