М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kotovich9292
kotovich9292
04.03.2022 12:28 •  История

Актором школьного учесника алебра был
а) Ж.Алмаутов б) К.Сатпаев
с) Ш.Кудабердиев д)А.Бокейханон е)А.Байтұрсынов Это вопрос ​

👇
Ответ:
xovancku
xovancku
04.03.2022

б) К.Сатпаев

вот ответ на вопрос

4,6(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
artemonimus
artemonimus
04.03.2022

Великая Болгария -первое собственное государство болгар, ставших одними из предков современных татар. Существовала она непродолжительное время, не успела даже как следует окрепнуть и потому не оказала значительного влияния на ход истории. Столицей Великой Болгарии была Фанагория - античный город на Таманском полуострове. История Великой Болгарии оказалась короткой. Сыновья Кубрата нарушили его завет не отделяться друг от  друга и жить в дружбе и согласии. После смерти отца они начали борьбу за власть и поделили землю между собой. Государство распалось. Сын Кубрата Аспарух вынужден был увести своих подданных на берега Дуная. Здесь болгары, покорив славян, в 681 году создали новое государство - Дунайскую Болгарию.

Объяснение:

4,6(12 оценок)
Ответ:
tanya18veselova
tanya18veselova
04.03.2022

ответ:

Объяснение:

Міжнародне становище в Європі напередодні війни було напруженим і складним.

Іспанська та австро-німецька гілки династії Габсбургів після періоду суперництва вирішили об'єднати зусилля у боротьбі за встановлення свого панування в Європі.

Франція, яка на той час зміцніла, прагнула не допустити цього і надала підтримку протестантам у Німеччині. Окрім того, вона бажала утвердити своє панування в Італії та була невдоволеною посиленням тут впливу іспанських Габсбургів.

Уряд Англії також не бажав залишатись осторонь. З одного боку, Англія не хотіла посилення впливу католицьких Габсбургів у Нідерландах і Німеччині, з іншого — посилення Франції не відповідало її торговельним інтересам. Двозначність позиції Англії вимагала від неї постійного лавірування між Габсбургами та їхніми противниками.

 

Данія, маючи з Північною Німеччиною тісні політичні та економічні зв'язки, теж не бажала посилення в Німеччині Габсбургів.

Король Швеції Густав II Адольф, як і король Данії Кристіан IV, намагався посилити вплив своєї країни на північних морських шляхах. Експансія Іспанії заважала його намірам.

Московське царство вело у той час боротьбу за вихід до Балтійського моря. Габсбурги надавали підтримку католицькій Польщі з метою перешкодити просуванню Московії на захід.

Водночас у більшості держав Європи спостерігалося падіння авторитету католицької церкви. В окремих країнах відбувалася Реформація, в інших почалася Контрреформація. Обидві сторони не бажали домовлятися, прагнучи знищити супротивника. Наслідком загострення цих протиріч і стала Тридцятилітня війна.

 

4,6(98 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ