М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
jeniakovaleva56
jeniakovaleva56
05.04.2023 20:19 •  История

С.Мендешов пен Радус-Зенкович қай автономияның басшылары?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Nikyyysik
Nikyyysik
05.04.2023
На северо-востоке Африки протекает с юга на север большая полноводная река Нил. На берегах Нила, от первого порога (труднопроходимого участка реки) до Средиземного моря, располагалось одно из древнейших государств мира - Древний Египет.
В своем течении Нил образует долину, удлиненную впадину вдоль русла реки. Она представляла собой узкую полосу плодородной земли, ширина которой колебалась от 1 до 25 километров. Долина расширялась на расстоянии примерно в 200 километров от берега Средиземного моря. Здесь река разветвлялась на рукава. Эту часть реки назвали дельтой, потому что ее рукава образовывали треугольник в форме греческой буквы «дельта». Дельта — это устье реки с разветвлениями на отдельные рукава и прилегающая к нему часть суши. Около 10 тысяч лет назад в долине и дельте Нила поселились люди.
Территория, на которой располагался Древний Еги пет, была хорошо защищена от внешних врагов. Так, на юге были горные хребты и пороги Нила.
Определите по карте, какие еще природные преграды защищали Египет от нападения врагов.
В южной части Нила, Верхнем Египте, от первых порогов до дельты, климат сухой и жаркий. Дожди бывают крайне редко. В Нижнем Египте — дельте — наоборот, дожди — довольно частое явление, поэтому здесь жарко и влажно. Верхний и Нижний Египет были тесно связаны между собой общей рекой. Ежегодно с середины июля Нил разливался примерно на четыре месяца. Затем вода спадала и река входила в берега. На залитом ранее пространстве оставались и в течение длительного времени
4,5(52 оценок)
Ответ:
Milena20171
Milena20171
05.04.2023
Отто фон Шенхаузен Бісмарк походив із знатного, але збіднілого прусського дворянського роду. Він народився в невеликому маєтку Шенхаузен, неподалік від Берліна. Наслідуючи сімейну традицію, він повинен був стати військовим, але мати мріяла бачити сина дипломатом і Отто поступив на юридичний факультет Геттінгенського університету. Науками майбутній канцлер себе не обтяжував, віддаючи більшу частину свого часу фехтування та пивним. Згодом він не раз хвалився перемогами в 27 дуелях. Закінчивши освіту в Берлінському університеті, Бісмарк намагався вступити на дипломатичну службу, але не зміг цього зробити через відсутність зв'язків і став чиновником судового відомства. Однак ця робота була нетривалою, тому що незабаром Бісмарк залишив посаду і перебрався в село, де став управляти двома батьківськими маєтками. Незабаром він став процвітаючим поміщиком, який славився своїми мисливськими і іншими перемогами. Бісмарк був надзвичайно вольовою і фізично витривалим людиною. У світських колах його називали «скаженим юнкером». За політичними поглядами Бісмарк був затятим монархістом. Згодом один із сподвижників так сформулював його політичне кредо: «Сила переважає над правом!» У дні революції 1848 року Бісмарк з'явився в Берлін для придушення бунтівників на чолі озброєного загону зі своїх селян. Дії Бісмарка були помічені владою, і через кілька років саме йому було довірено посаду керівника німецької зовнішньої політики. Політична кар'єра Бісмарка розпочалась з поста посланника Пруссії при союзному сеймі у Франкфурті. Там він вивчив всі хитросплетіння австрійської політики і зрозумів, що Австрія хоче послабити вплив Пруссії і грати головну роль на політичній арені. Для того щоб надати протидію Австрії в цьому її прагненні, необхідно було обзавестися сильним союзником.
4,5(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ