М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
elena30lazarev
elena30lazarev
30.05.2020 02:57 •  История

Характеристика В'ячеславу Чорноволу

👇
Открыть все ответы
Ответ:
eeeevaa
eeeevaa
30.05.2020

ответ:В основу поэмы положен исторический факт, который имел место в VIII в. Летописец Карла Великого Эйнхард сообщил, что в 778 году король франков начал свой первый поход с целью освобождения Испании от мавров. На самом деле его вторжение в Испанию было типичной захватнической авантюрой с целью получения богатств и земель арабов. В поэме этот поход изображен как великий подвиг во славу Франции и христианства. Исторические факты свидетельствуют о том, что мавры сумели дать решительный отпор войскам Карла Великого. Захватив несколько городов и дойдя до Сарагосы, Карл встретил мощный отпор со стороны мавров и был вынужден повернуть назад. Во время отступления арьергард французского войска в Ронсевальском ущелье атаковали и разгромили баски. В битве погиб один из славных пэров короля, его племянник граф Роланд. В поэме же, наоборот, Карл Великий одержал полную победу. +

Объяснение:

4,4(47 оценок)
Ответ:
krivisasha4
krivisasha4
30.05.2020

Давньоруські літописи - основний тип історичної літератури Давньої Русі. Літописи є одним із провідних жанрів літератури та серед найбільш вагомих та важливих пам’яток історії. Літописи були основною формою історичного оповідання до середини 16 століття, часів Івана Грозного, коли вони передали першість іншому історіографічному жанру - хронографам.  

Літописи збереглися у кількох сотнях примірників. Деякі хроніки відомі у кількох версіях, а інші відомі лише з однієї копії. Кожен літопис був сводом, або "колекцією", оскільки він включав матеріали з різних попередніх літописів. Окремі хроніки були переглянуті, скорочені або додані до записів про події минулого року чи навіть десятиліть.  

Літописці в основному були церковниками. Літописи складалися в монастирях, при князівських судах (пізніше при царських дворах) та в канцеляріях митрополита. Хроніки, як правило, складалися зі збірок коротких фактичних записів за попередній рік, часто включаючи промови та діалоги між князями. В деяких випадках літописці пропонують розгорнуту розповідь про найзначніші події слов’янської історії, часто прикрашену літературними фразами, включаючи стандартні мовленнєві формули, епітети, риторичні постаті та ін.  

Що важливо, що літописи були складені на рідній мові, а не на латині, як європейські хроніки. Знахідки артефактів з давніми докириличними (велесовичними) написами вказують на те, що у 11-13 століттях, як і у ранні слов'янські часи, сакральним письмом у слов'ян була велесовиця.

4,6(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ