М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pasha19899p06z9m
pasha19899p06z9m
06.09.2020 21:02 •  История

Политические процессы на территории Казахстана в X – начале XІІІ веках Государство, образованное в Х в. на территории Семиречья и Восточного Туркестана

👇
Ответ:
357853
357853
06.09.2020

Караханидов

Объяснение:

проверяла

4,6(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Варёна
Варёна
06.09.2020

Переважно натуральний характер економіки в період раннього феодалізму не створював економічних передумов для розвитку міст. Необхідною умовою процвітання міст і підвищення їх ролі в економіці є розвиток товарно-грошових відносин, торгівлі і ремесла.

Поступовий розвиток продуктивних сил, продуктивності сільського господарства, обміну, товарно-грошових відносин і торгівлі стимулювало ремісничу діяльність і зростання її спеціалізації.

Розвиток продуктивних сил в раннє Середньовіччя призводило до вдосконалення техніки і навичок ремісничої праці, до його диференціації. Значно вдосконалилися такі ремесла, як плавка і обробка металу, ковальське і збройова справа, вироблення тканин, обробка шкіри і т. д. Всі ці процеси припускали спеціалізацію праці ремісників, підвищення його самостійності та становлення ремесла як окремого виду діяльності. Відбувається процес відділення ремесла від сільського господарства, формуються групи людей, які займалися виключно ремісничою діяльністю і торгівлею.

Одночасно зростає попит феодалів на продукцію ремісників, особливо на предмети розкоші. Найбільш підходящим місцем для заняття ремеслом і торгівлею було не замкнута вотчина з її обмеженим попитом, а великі торгові і ремісничі центри. Починається процес розвитку середньовічних міст і утворення нової соціальної верстви феодального суспільства - міського населення, в рамках якого поступово виділяються ремісники, цехові ремісники, торговці, купці та купецькі гільдії.

Спочатку феодальне місто і економічно, і соціально був невіддільний від феодальної вотчини. Його населення, в основному залежні від феодала виробники, спеціалізувалося або на переробці сільськогосподарської продукції, або на певному ремеслі. Городяни могли бути одночасно і ремісниками та хліборобами. Поступовий розвиток ремесла і торгівлі, підвищення їх ролі в економіці закладають основу для посилення економічної ролі міст як центрів товарного виробництва і торгівлі.

Темпи містостворення в різних регіонах Західної Європи були різними. Вони визначалися ступенем розвитку товарності виробництва, роллю торгівлі в економіці і рівнем розвитку ремесла як самостійного виду діяльності.

Раніше всього феодальні міста почали формуватися на півдні Франції в X ст. (Марсель, Арль, Тулуз та ін), в Італії в XI ст. (Венеція, Генуя, Піза, Флоренція, Неаполь та ін). Велику роль у ранньому розвитку міст у цих регіонах зіграли торговельні зв'язки з Візантією і Сходом. В Х-ХІ ст. почали виникати міста в Північній Франції, Англії, Німеччини. На Русі міста формувалися в IX-XI ст. Процес виникнення міст був досить тривалим, і найбільше їх число формується на рубежі XII-XV ст.

Объяснение:

4,6(52 оценок)
Ответ:

Одяг і прикраси Не менше ніж житло підкреслював станову приналежність одяг. Навіть розбагатівши, люди не могли дозволити собі одягатись за бажанням. Указ короля Франції 1294 р. забороняв городянам одяг з хутра білки та горностая, а дозволяв лише котяче. Колір також вказував на вік та соціальне положення. У дні жалоби король одягався в червоне, а його придворні - в чорне.

Уявлення про розкіш може дати банкет у герцога Бургундського Філіпа Доброго у 1454 р. де на одному столі стояв пиріг всередині якого влаштувалось 26 музикантів.

Костюмом намагались підкреслити станову відокремленість. Що можна було носити герцогу те заборонялось рицареві і суворо каралось у городян, а селяни його б і не одягли, тому що такий одяг заважав працювати.

4,5(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ