М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
LiNa20142014
LiNa20142014
01.11.2020 06:47 •  История

сторична рекнструкція "Щоденник з міста Антверпен" Уявіть себе мешканцем міста Антверпен (назіть себе) за часів 80-літньої війни (оберіть рік чи відрізок часу), який пише власний Щоденник. Пройшло багато років, і підчас історичних розвідок, вашого Щоденника було знайдено.

З-поміж багатьох звичних побутових нотаток, увагу дослідників було прикуто ДО (до чого?)Історична рекнструкція "Щоденник з міста Антверпен"

Уявіть себе мешканцем міста Антверпен (назіть себе) за часів 80-літньої війни (оберіть рік чи відрізок часу), який пише власний Щоденник. Пройшло багато років, і підчас історичних розвідок, вашого Щоденника було знайдено.

З-поміж багатьох звичних побутових нотаток, увагу дослідників було прикуто ДО (до чого?)

👇
Ответ:
LIONVIP
LIONVIP
01.11.2020
ИНСТРУКЦИЯ по применению на сайте и на сайте вы найдёте инструкция по применению и без регистрации и без регистрации на сайте и где скачать бесплатно программы бесплатно
4,6(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ксюsha10
ксюsha10
01.11.2020
Сначала i тысячелетия н.э. на территории восточно-европейской равнины, уже осваивавшейся различными земледельческими племенами, расселились славянские племена. в v-vi  вв., в условиях распада родовых отношений и формирования социальной неод­нородности в обществе, они создали полтора десятка племенных союзов или княжений. это были еще догосударственные образования, своеобраз­ная политическая форма объединений эпохи «военной демократии». из таких объединений обычно возникает затем либо рабовладельческое государство, либо раннефеодальное государство. летопись «повесть временных лет» называет эти княжения:   полян  (вокруг киева),  родимичей  (на реке сож),  вятичей  (на реке оке),  северян  (соседей полян с центром в чернигове),  дреговичей  (минск, витебск),  древлян  (мозырь, пинск – полесье),  кривичей (псков, тверь, смоленск),  ильменских словен  (новгород). кроме славян здесь жили предки угров – финские племена (меря, мурома, черемиса, чудь и др.) и – предки современных эстонцев, латышей и литовцев.
4,6(46 оценок)
Ответ:
sawa1989
sawa1989
01.11.2020

Объяснение:

Експресіоні́зм  (від франц. expression — вираження, виразність) — літературно-мистецька течія авангардизму, що сформувалася у Німеччині на початку ХХ століття. Мав своїх прихильників у Франції, Австрії, Польщі, німецькомовній Швейцарії. Прояви експресіонізму наприкінці ХХ століття відносять до неоекспресіонізму.

Основний творчий принцип експресіонізму — відображення загостреного суб'єктивного світобачення через гіпертрофоване авторське «Я», напругу його переживань та емоцій, бурхливу реакцію на дегуманізацію суспільства, знеособлення в ньому людини, на розпад духовності, засвідчений катаклізмами світового масштабу початку XX ст. З усіх напрямків нового мистецтва 20 ст. експресіонізм гостро відобразив конфлікт художньої особи, людини взагалі з трагічною й антигуманною дійсністю. В творах одних майстрів експресіонізм приводив до надзвичайного загострення трагічного світосприйняття, у інших — до художніх утопій, елітарності, замкненого середовища, котре сприймалося острівцем порятунку духовних та гуманістичних цінностей. Цей конфлікт призводив до радикальності художніх рішень, до бунтівного протиставлення і розриву з академічними традиціями. Часом руйнація старих форм виводила художників на межу абстрактного експресіонізму.

Стилістика експресіонізму в 20 столітті відбилася у кіно, живописі, графіці, літературі, скульптурі, найменше у архітектурі.

4,6(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ