М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
maly2111q
maly2111q
16.07.2022 17:56 •  История

Твір на тему "Євгеній Онєгін герой нашого часу"​

👇
Ответ:
Giuz
Giuz
16.07.2022

Євгеній Онєгін з однойменного роману у віршах О. С. Пушкіна – це типовий образ молодої людини, що представляє блукаюче в своїх настроях покоління 20-их років XIX століття. Цей герой, як і багато реально існували його сучасники, не приймав свого часу і внутрішньо відчував невідворотну неминучість змін у суспільстві.

Молодь тієї епохи по-різному усвідомлювала прийдешню зміну пір. Одні організовувалися в громадські рухи, щоб одними з перших виявитися в строю змінників-реформаторів. Інші ж, подібно до Євгенія Онєгіна, навпаки не робили ніяких рішучих дій. Тих, хто просто піддавався тяжкій тузі, все сильніше протиставляючи себе світові, була більшість.

Які ж основні риси Онєгіна? Що він шукає? У всьому, чим керується Євген, неможливо знайти чесноти – безумовно, він прекрасно тримається, проявляє необхідний такт, що не пропускає нагоди проявити свою освіченість, але продовжує залишатися холодним і відчуженим. При цьому буде неправильним вважати його суто негативним персонажем, оскільки він, скоріше, нещасний через свій егоїзм. З дитячих років у результаті нестачі батьківської теплоти, Онєгін занадто рано переситився нехитрими іграми світського суспільства. Ще в юності він приходить до того, що в любові полягає лише підступне удавання, а в дружбу – лицемірна фальш. Євгену неприємно будь-яке оточення, за його максимально чемним поводженням явно проступають критика і засудження. Але йому також чуже і все інше. Життя, побудована на древніх російських традиціях, також швидко кидає його в болісне ловлення. Онєгін не може відмовитися від згубного егоїзму і презирства до людей, як і багато представників його покоління. Його образ увібрав в себе основні проблеми дворянства того часу: неможливість реалізувати свій потенціал, згубна неробство, інфантильність і непрактичність.

Онєгін відчуває свою непотрібність і в якісь моменти навіть насолоджується своїм становищем. Наприклад, в розмові з Тетяною він явно смакує свою нездатність отримати буденне і навіть банальне щастя, що малює в мріях молода дівчина. Герой бачить в свою тугу романтичну друк обраності: він щось, на відміну від усіх, розуміє тлінність буття, а більшість сліпо обертається в калейдоскопі днів. Можливо, це помилкове відчуття переваги і губить його, адже тяга до звичайного, земного щастя занадто пізно опанувала ім. Така доля багатьох його одноплемінників: ідеалізуючи свій штучний сумний образ, вони відірвалися від реального життя і загрузли в собі.

4,7(77 оценок)
Ответ:
Shved11
Shved11
16.07.2022

Лермонтов написав цей твір, в чомусь копіюючи себе самого. Цей твір багато чому вчить, і разом з тим – він дуже цікавий і привабливий. Лермонтов взяв і з свого життя деякі моменти, що підтверджують деякі елементи з роману.

Написано твір Лермонтовим в 1840 році. Воно ділитися на кілька оповідань, що разом робить з них – великий роман. Головний герой твору – Григорій Печорін.

Людина, яка здатна на все, людина, яка ніколи не любила – ось його головні характеристики. Цей чоловік приніс багатьом людям горя, і хіба тільки деяких – ощасливив

на час. Печорін чимось схожий на самого автора роману – Лермонтова.

Адже остання частина роману – “Княжна Мері” розповідає про Печоріна, як про людину, здатного на все заради помсти своєму ворогові. Для нього люди – ніхто, адже у Печоріна, як здається, зовсім немає серця.

Заради досягнення своєї ницої мети, заради забави, Печорін робить все, щоб наївна дівчина, яка з вигляду горда, непохитна і зарозуміла – княжна Мері, закохалася в нього, а не в офіцера, який нещодавно отримав звання. Адже саме цей офіцер – ворог Печоріна, який і сам терпіти не може Григорія. Все це відбувається в маленькому

містечку поблизу цілющих вод за кордоном. Туди приїжджають лікуватися знатні персони.

Там же відпочивав і Григорій. Всі події, що відбувалися щодня, він записує в свій щоденник, так як він, до того ж – замкнута і самотня людина. Так до кінця свого життя він нікого і не полюбив, і залишився самотнім.

Лермонтов у своєму житті любив досить багато – дівчину, яка була насправді – кокеткою. Вона не любила його, хоч у них були в деякому роді – відносини. Він навіть писав їй вірші.

Але через кілька років, після того як вони розлучилися, Лермонтов зустрічає її знову. Вони знову починають спілкуватися, і Лермонтов робить все, щоб вона в нього закохалася. Після цього він розкриває при всьому знатному дворі правду про те, що він насправді її не любить, і все це було – удавання і нічого більше.

Вона ж, закохана в нього по вуха, потрапила в пастку, і таким чином, він їй помстився. В цьому схожі ситуації з роману і життя письменника.

Твір Герой нашого часу скорочено

4,5(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
megamozg40
megamozg40
16.07.2022
Духовная сфера в России начала изменятся с её появления.Все изменения в этом сфере людям больше понимать свои ценности и приоритеты,больше узнавать мир.Взять например школы.Они людям приобретать знания и являются одним из объектов духовного общество.
Во второй половине столетия стали популярными индивидуальность и непохожесть людей.Наступила эпоха безлюдного производства.XX века — две качественно различающиеся социо-кулътурные эпохи. В первой половине произошли две мировые войны, во второй — ни одной.Процессы обновления, или модернизации, затронули все страны мира и каждого человека в отдельности. Ученые придумали теорию модернизации, а художники — новый стиль в искусстве, названный модернизмом.
4,8(51 оценок)
Ответ:
666555y67767676
666555y67767676
16.07.2022
В конце 17 века российским царем стал внук Михаила Романова - Петр 1.
Ему тогда было 10 лет.
Петр 1 создал: органы высшего государственного сыска.
Он был короблестроителем, плотником, кузнецом.
Он открыл: Академия наук, принята гражданская азбука.
Петр 1- царь- реформатор.
Он вошёл в историю как царь- реформатор.
С 1700-1721 года была северная война. Война была между Шведами и Россией.
После победы северной войны,Европейские страны начали их звать "ИМПЕРИЕЙ" 
1714-году Пётр 1 командовал российским флотом на гангуте.
1695-году Россия воевала против Османской империи.
Петр 1 взял турецкий крепость "Азов".А это крепость открывала путь к Чёрному морю.
Во время правления Петра 1 школы: горные, медицинские, инженерные, математические,морская академия.

Надеюсь вам этот конспект. Этот конспект не с интернета, я 
сама все писала
4,6(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ