М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lari09vasiljeva
lari09vasiljeva
07.01.2022 10:06 •  История

Сравните внешнеполетические приоритеты и принципы внешней политики Древней Руси и Московского государства. В чем вы видите принципиальные различия? В чем сходство? Данные представьте в виде таблицы. ​

👇
Ответ:
Dahsa007
Dahsa007
07.01.2022
што прости я забили на сполох і в інших випадках передбачених законом випадках
4,7(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Данил67854
Данил67854
07.01.2022
Взгляды ломоносова складывались на рубеже двух этапов в общественно-политической мысли. отсюда их внутренняя противоречивость. непонимание органической связи между самодержавием, крепостничеством и отсталостью страны, объясняющее отсутствие прямых высказываний против феодальных порядков, идеализация петра i и его преобразований сближали ломоносова с татищевым, кантемиром, прокоповичем, посошковым. в то же время буржуазная, антидворянская направленность деятельности ломоносова пробивала дорогу рождавшемуся просветительству и способствовала формированию антикрепостнического направления общественно-политической мысли.
4,5(29 оценок)
Ответ:
Jamalove
Jamalove
07.01.2022
Арнулф Каринтійский (нім. Arnulf von Kärnten; близько 850—8 грудня 899) — з 887 року король східних франків та імператор з 896 року, один з представників династії Каролінгів.

Зміг на деякий час зміцнити Франкську імперію, а також вдало змагався з норманами. Проти останніх здійснив декілька успішних походів, а у 891 році під Левеном (сучасні Нідерланди) Арнульф завдав їм нищівної поразки.

Водночас для зміцнення держави призначав у найбільш неспокійних частинах герцогів та маркграфів. У 890 році призначив Енгельдеона маркграфом Баварії, чим ненавмисно сприяв відновленню незалежності цієї важливої області в Східно-Франкському королівстві та майбутньої роздрібненості Німеччини.

2.Людовик IV Дитя (нім. Ludwig das Kind; вересень або жовтень 893, Альтеттінг — 20 / 24 вересня 911, Франкфурт-на-Майні) — король Східно-Франкського королівства з 21 січня 900, син імператора Арнульфа Каринтійського і Оди Франконської.

Людовик був обраний королем на з'їзді в Форхгаймі, що зібрався в січні 900, а пізніше, 4 лютого, він був коронований. Попри дитячий вік Людовик був центром державного життя. Все ж він не міг навчати власний уряд, оскільки дуже часто був хворий і занадто фізично слабкий. Фактичними володарями були дворяни і єпископи, що дозволяє припустити, що якраз слабке здоров'я Людовика було причиною для його підвищення. Його найвпливовішими консультантами були архієпископ Майнца Хатті I і єпископ Констанца Саломон III.

3. Ко́нрад I (нім. Konrad I; близько 881 — 23 грудня 918, Вайльбург, Гессен, Німеччина) — король Східно-Франкського королівства (Німеччини), син Конрада Старшого, герцога франконського, і Глісмут, дочки імператора Арнульфа Каринтійського, відтак, по матері родич Каролінгів.

4,6(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ