М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ксюша10012007
Ксюша10012007
15.05.2022 18:20 •  История

найти объяснение названиям улиц: Мукомольный проезд, Шмитовский проезд, район Шелепиха, ул.Анны Северьяновой, Трехгорный вал, Антонова-Овсеенко, ул.1905 года​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
nastya02022
nastya02022
15.05.2022

Победу в Первой Мировой войне одержал союз Антанта. В него входили (изначально) Великобритания, Франция и Россия. Однако в 1915 году из Тройственного союза Италия вышла и присоединилась к Антанте. В 1917 году США объявляет войну Антанте. Однако в 1918 году между Германией и Россией был подписан Брестский мир. Россия вышла из войны. Т.к. Антанта победила, то ведущая роль на конференции принадлежала ей. Несмотря на то, что Россия несла на себе всю тяготу войны, на конференцию ее не пригласили.

Поэтому на конференции, как победители, важные вопросы решали США, Франция и Англия - " Большая тройка".

4,5(91 оценок)
Ответ:
Lizaliza123123
Lizaliza123123
15.05.2022

Розвиток економіки України в період формування козаччини. Реферат

Господарство України на відміну від країн Західної Європи на початку XVI ст. розвивалося в умовах недержавності. Українські землі належали Великому князівству Литовському, Польському і Угорському королівствам, Молдавському князівству

Внаслідок об'єднання Великого князівства Литовського і Польського королівства (Люблінська унія 1569 p.) утворилася держава - Річ Посполита. Чернігово-Сіверські землі, що в 1503 p. належали Московській державі, в 1618 p. були приєднані до Речі Посполитої. Адміністративний поділ, площа і населення українських земель в складі Речі Посполитої в першій половині XVII ст. характеризувалися такими даними:

У середині XVI ст. на Нижньому Подніпров'ї українські козаки заснували Запорозьку Січ, що стала зародком відновленої Української держави.

Протягом XVI - першої половини XVII ст. в господарстві Галичини та Правобережжя України відбулися значні зміни. Інтенсивно зростало велике феодальне землеволодіння, утвердилося та зміцніло фільварково-панщинне господарство.

Земельна власність зосереджувалася переважно в руках королів, магнатів, шляхти, церкви. З середини XVI ст. почало формуватися козацьке землеволодіння.

походження або спольщена. Українські роди (Кульчицькі, Яворські, Чайківські, Витвицькі, Попелі, Ярмолинські, Сагайдачні та ін.) були дрібними власниками. Деякі з них володіли одним селом або його частиною. Зростанню шляхетського землеволодіння, так само як і магнатського, сприяли великокняжі й королівські дарування, придбання і продаж маєтків, насильне захоплення селянських земель. Часто шляхта орендувала землю у магнатів.

На початок XVII ст. в Україні налічувалося

4,8(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ