Розпо́діл держа́вної вла́ди — правова теорія та принцип, згідно з якими державна влада повинна бути поділена на три незалежні одна від одної (але при необхідності контролюючі одна одну) гілки: законодавчу, виконавчу та судову. Деякі європейські держави, а також Тайвань, законодавчо відокремлюють контрольну, екзаменаційну, юридичну, а також засновницьку та виборчу гілки. Запропонована Джоном Локком. Термін увів французький філософ титель Шарль-Луї де Монтеск'є (фр. séparation des pouvoirs, лат. trias politica) в таких своїх працях, як «Перські листи» (1721), «Про дух законів» (1748).
Объяснение:
Є одна річ, яку слід пам'ятати: кожен, хто міг би повністю і повністю завоювати Римську імперію, був би розцінений як великий. І Юлій Цезар-єдина людина, яка зробила саме це. І він зробив це за три роки.
Він завоював частину Іспанії і всю Галію, подвиг, який вже відзначає його як одного з великих військових стратегів історії. Але як тільки він перетнув цей Рубікон в 49 р. До н. е. , він оголосив війну самому Риму.
Юлій Цезар був відомим генералом, політиком і вченим в Стародавньому Римі, який завоював велику область Галлії і допоміг почати кінець Римської республіки, коли він став диктатором Римської імперії. Незважаючи на його блискучу військову майстерність, його політичні навички та його популярність серед римського нижчого та середнього класу, його правління було перервано, коли противники - під загрозою його зростаючої влади - жорстоко вбили його.
Він захопив величезну територію до 46 р. до н. е., проводячи кампанії в Італії, Греції, Єгипті, Анатолії, Північній Африці та Іспанії. До кінця він був безперечним главою цієї імперії. І все ж, це була не та ж імперія, оскільки імперія, керована Римською Республікою, була замінена імперією Цезаря. Цезар підкорив Рим, і ніхто раніше цього не робив, навіть Ганнібал, Пірр або македонці. І ніхто, не кажучи вже про одного військового генерала, ніколи не зробить це знову. Римська імперія буде надалі захоплена іншими народами, але ніколи одночасно, жодним переможцем. Це частина величі Цезаря.
Объяснение:
Людо́вик XIV де Бурбо́н