Стамбул – найбільше місто Туреччини і її основний порт. Розташований на північному заході країни на берегах протоки Босфор, який з’єднує Чорне і Мармурове море. Стамбул — єдине місто у світі, яке розташоване відразу у двох частинах світу — Європі та Азії. Це древній мегаполіс, який протягом своєї історії був столицею трьох великих імперій: Римської, Візантійської та Османської. Все це перетворило Стамбул в один з найбільш захоплюючих міст світу з унікальним культурним та історичною спадщиною.
"У ХХІ столітті будуть домінувати не Америка або Китай, Бразилія чи Індія, а саме міста," – пише Параг Кханна (1). Автор кількох книг про глобальні стратегії, Кханна стверджує, що (деякі) міста, як острови належного врядування в усе більш нестабільному світі, стануть наріжним каменем нового світового порядку. Одна з відмінностей між містами-державами середньовіччя і містами ХХІ-го століття – спадна значимість Європи. Навіть якщо половина світу вже живе в містах, урбанізація все ще прискорюється – але головним чином в Африці і Азії. Протягом наступних 20 років 275 мільйонів індійців, за прогнозами, переселиться з сіл у міста. До 2025 року Китай буде мати 15 мегаполісів з 25 мільйонами жителів кожен. Європа не матиме жодного.
Приступим славянин.
После первой мировой международные отношения сложились следующим образом:
Страны победители,а именно Франция и Великобритания приумножили свои колонии.Франция вернула свои территории,а именно Ельзас и Лотарингию которые она потеряла в время позорной для Франции Франко-Прусской войны чем Германия была особенно недовольна.
Германия в этот период времени была особенно подавлена причиной тому стал Версальский договор который Германия вынуждена была подписать в конце Первой мировой войны. Следуя этому договору Германия потеряла Данциг, мелкие теретории на границе с Данией и Нидерландами, освободить Люксембург как независимое государство и т.д.
Что касается России тут все было так же не радужно: Росия потеряла огромные территории, а именно Финляндию, Польшу, Молдавию, Прибалтику и т.д. к тому же страна находилась в плачевном состоянии после революции 1917 года.