Основним видом господарської діяльності населення України було землеробство.
Українці користувалися трьома видами тяглових знарядь обробітку ґрунту - плугом, ралом, сохою. Традиційний український плуг був досить громіздким (у нього потрібно було запрягати 2-4 пари волів).
Українське селянство застосовувало й ручні знаряддя обробітку ґрунту - мотигу, сапу, заступ.
При обробітку ріллі значну роль віддавали бороні. Іноді нею розпушували ґрунт перед посівом, а після посіву волочили. Здавна відомі ще два основних види знарядь для збирання врожаю - серп і коса. Серпом жали жито, пшеницю, ячмінь. Гречку, горох, овес, просо і зріджені жито та пшеницю косили косами.
Початок жнив (зажинки), як і їх завершення (обжинки), супроводжувалися циклом обрядів, відповідними піснями. Вижатий та скошений хліб згрібали і в'язали в снопи. Згрібали збіжжя дерев'яними граблями. Поставлені вертикально і підсушені протягом кількох діб, снопи потім складалися горизонтально у полукіпки, а іноді в копи. Головним і найдавнішим знаряддям молотьби в українців був ціп, що складався з держака й прив'язаного до нього ремінним шнуром - бичка. За до дерев'яною лопати або совка віяли зерно. Очищене зерно зберігалося в коморах, на горищі хати. Переробка зерна на борошно здійснювалася на вітряних або водяних млинах.
Объяснение:
незнаю точно потомушто ти не сказала чья
Армия до петра была непостоянной. Петр провел реформу: Армия стала постоянной наемной, основанной на рекрутских наборах.
Флота вообще не было. Петр Алексеевич очень любил заниматься кораблестроением. При Петре боярская дума и земский собор ушли в историю. Он создал сенат и синод.Также 12 коллегий (сначала 11).Отменено местничество. Появились губерни ( сначала 8), провинции, уезды. Церковь подчинилась Петру: он по сути стал главой русской православной церкви. Патриаршество упразднено. Власть царя была самодержавной стала абсолютной.
На самом деле правильного ответа нет так как государство было образовано в 942 по 1212. Я думаю что ответ 940-1128, так как он самый приближенный к правде