М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
рита2008
рита2008
08.06.2023 15:37 •  История

Главным богатством у кыпчаков являлись
Лошади
коровь
деньги
овцы
КОЗЫ​

👇
Ответ:
Superpuper228911
Superpuper228911
08.06.2023

лошади

Объяснение:

4,4(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Алёнушка43
Алёнушка43
08.06.2023

В Германии также вырос спрос на такие продукты, как молоко, яйца, хлеб и масло (в три-четыре раза). В настоящее время хорошо продаются дезинфицирующие средства (+292%), мыло (+221%), рис (+150%), мука (+134%), макароны (119%). Увеличения продаж также коснулось пива (+36), вина (+61%) и сигарет (+47%). Что касается туалетной бумаги, ее продажи выросли всего на 33%. Немцы знают, что нужно для поддержания иммунитета, поэтому стали больше покупать фрукты (+62%), в частности яблоки (+36%) и бананы (+28%). Bring проанализировал покупки около 1 миллиона пользователей в Германии. Исследование длилось с 16 февраля 2020 года по 22 марта 2020 года

4,5(19 оценок)
Ответ:
TuplinaTina
TuplinaTina
08.06.2023
У добу Афінської демократії громадянин, який був спадковим жителем Афін і не був рабом, мав право брати участь у роботі суверенних зборів. Розробка порядку денного зборів і повсякденне керівництво містом здійснювалися радою. Судові й аудиторські функції — великим журі. Членство як в раді, так і в журі надавалося за жеребом. Будь-який громадянин мав рівні шанси бути сьогодні правителем Афін, а завтра — верховним суддею.

Перший ідеолог демократії, Перикл, відстоював цю форму правління на тій підставі, що вона сприяє прояву терпимості і громадянськості. Він ввів плату за роботу в журі, яка дорівнювала приблизно денному доходу працівника. Пізніше такий порядок був розповсюджений на членів ради та асамблеї. Як зазначав Аристотель, це дало можливість брати участь у роботі асамблеї бідним. Подібно до Платона та Фукідіда, Аристотель був проти демократичної форми правління. Всі троє вважали її незахищеною від неосвічених демагогів і такою, що сприяє експропріації власників. Однак залишок їх відношення до демократії зберігся у слові, яке нині є запозиченим у греків, — давньогрецькою мовою «idiotes», що означало «приватні громадяни».

Серйозне обговорення питання про відродження Афінської демократії як можливої моделі державного устрою не відновилося аж до нашого часу. Зараз, коли комп'ютерна технологія зняла всі перешкоди на шляху широкої участі людей у прийнятті рішень, цей феномен почали досліджувати як імовірну життєздатну альтернативу представницької демократії.
4,7(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ