М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
PolinaMm
PolinaMm
02.08.2021 02:45 •  История

Всесвітня історія Самостійна робота за темами «США, Велика Британія» (§8–9). Підготуватися до практичної роботи 3 за темою «Історичний портрет президента США або прем’єр-міністра Великої Британії першої половини ХХ ст.» (за вибором). ✅ План характеристики історичного діяча. 1️⃣ З’ясуйте, як відбувалося становлення особистості політичного діяча (біографічні дані); визначте притаманні йому особисті якості й риси характеру; схарактеризуйте історичну епоху, в яку він жив та діяв. 2️⃣ Визначте мету та основні напрямки діяльності політичного діяча; з’ясуйте, інтереси якої верстви суспільства він відстоював; поміркуйте, якими були результати та наслідки його діяльності. 3️⃣ Оцініть результати діяльності політичного діяча з погляду сучасників; стисло викладіть своє особисте ставлення до його діяльності; дайте оцінку засобам, якими він прагнув досягти своєї мети.

👇
Ответ:
Мэрия777
Мэрия777
02.08.2021

Відповідь:

Вільям Говард Тафт президент США ХХст.

Пояснення:

1.Він відвідував середню школу Вудворд в Цинциннаті. Вчився у Єльському коледжі в 1874—1878 р. Далі вчився на юридичному факультеті Університету Цинциннаті і завершив ці студії зі ступенем бакалавра права.  У 1896 р. Тафт став деканом і професором юридичного факультету Цинциннатського університету.  До обрання обіймав судові та військові посади (пік кар'єри — військовий міністр 1904—1908 рр.).Вільям Говард Тафт був дуже цілоспрямований, завжди добивався свої мети та мав свою врівноважену думку. Був розумною та начитаною людиною, достойний кандидат у президенти. У епоху ХХ ст. коли один із президенів США  був Тафт, весь світ дуже швидко розвивався у всіх діяльностях, а особливо Штати Америки. Всі ми знаємо з історії і з розповідей предків, що практично все нове в першу чергу з'являлось у Америці. Це гворит про те що у ХХ ст. розвиток був дуже хорошим.

2.Основна мета політичного діяча була сказана в його рекламному гаслі, яке в той час було на всі екранах та плакатах «Чи повинен правити народ? - Так!". Це спонукнуло дуже велику кількість людей проголосувати за нього. 29 штатів, понад сім з половиною мільйонів людей проголосували саме за Вільяма Тафта. Тафт довів до кінця багато реформ, розпочаті за часів Рузвельта, і взявся за нові. Він провів важку реформу пошти та створення ощадної каси поштового відомства, просунув вперед реформу федерального управління з оплатою за працею. Міністерству торгівлі і праці було підпорядковане власне відомство, метою якого було обмеження дитячої праці.Слідуючи своїм передвиборчим обіцянкам, Тафт спробував знизити митні тарифи, але в Конгресі пройшов закон про тарифи Пейна - Олдріча (1909), який лише незначно переглядав існуючі ставки. Коли в 1909 прожитковий мінімум різко підвищився, відповідальність за це була покладена на новий митний закон, що істотно знизило популярність президента.  У зовнішній політиці Тафт прагнув до посилити вплив США в Китаї, як невичерпного ринку збуту. За до енергійного натиску на китайський уряд вдалося (попри опір європейських держав) домогтися участі американських банків у великому проекті будівництва залізниці Ханькоу-Цзіньчжоу. Цей проект був спрямований на усунення російського і японського впливу в Маньчжурії. У 1911 американським банкам вдалося очолити т.зв. "Консорціум шести" для реформи китайської валюти, але після початку революції в Китаї і повалення імператорського дому в тому 1913 американські банки вийшли з консорціуму.

3. Він зробив досить багато, але його попередники всеодно були краще за нього. Президент продвигав дуже багато різних ідей, але всі вони або невдавались, або з часом просто припиняли існувати. Лиша пару його ідей дойшли до нашого часу, такі як: обмеження дитячої праці, продвиг банків, проекти по будівництву залізниць. Але все ж я не можу сказати, що Вільям Тафт якось вплинув на сучасне життя людей.

4,6(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
povitnitskiy
povitnitskiy
02.08.2021
1) Никон-седьмой патриарх московский и всея Руси.Авваум-протопоп.2)Никон был инициатором церковной реформы. Предложил упорядочить богослужение и обряды, прегласил греков для составлетия новых болослужебных книг, ввёл троеперстие, заменил земные поклоны поясными во время богослужения.Авваум выступал против реформы Никона, хотел сохранить традиции церкви. Был главой старообрядчества.3)Никон в 1650 году подавил восстание в Новгороде, тем самым расположил к себе Асексея Михайловича.Авваум боролся с официальной церковью.4)Никон в 1666 году изгнан с поста патриарха и отправлен с ссылку в Новоиерусалимский моностырь, по дороге туда умерает.Аввакум умирает в ссылке в Пустозёрске в 1682 году
4,5(75 оценок)
Ответ:
arsaeva73
arsaeva73
02.08.2021
1) Никон. Любил библейские рассказы. Интерес к религии привел к тому, что уже в 19 лет он стал сельским священном. В 30 - монахом соловецкого монастыря. Познакомившись, с царем, он ему приглянулся.  В 1650 году - митрополит новгородский. 1651 - Патриарх.
   Аввакум. С юных лет посвятил себя церкви. Состоял в кружке ревнителей благочестия. Место в московском Казанском Соборе.

2) Никон. Был за проведение реформы, он же и проводил.
    Аввакум. Был против за проведение реформы.
3) Никон. Вечное заточение в монастырь. Затем его отпустили, но по дороге он умер.
    Аввакум. Сожжение.
4,5(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ