М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ccfnwj3662
ccfnwj3662
20.05.2020 09:17 •  История

2. Определите верные утверждения о жилище кочевников. ( ). А) Сводчатые жерди в юрте называются кереге — далнет.
В) в центре юрты обычно располагался стол — дастархан — данет.
С) Прототипом юрты считается жилище жилище андроновцев – да/нет |

👇
Ответ:
vevvrqc
vevvrqc
20.05.2020

в) правильно

остальное не знаю

4,6(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
olgavoronina19
olgavoronina19
20.05.2020

був дуже сильним лідером, який мав великий вплив на Римську імперію. Він був одним із найвпливовіших лідерів античного світу. Цезар правив як фізичною, так і розумовою силою. Його дивовижні знання в багатьох сферах, включаючи військову стратегію та політику, - це те, що дозволило йому бути чудовим лідером. Цезар був дивовижним письменником, його промови та брошури дозволяли йому висловлювати свої погляди та контролювати погляди інших на нього. Його любили римські жителі. Його особистість у поєднанні з його неймовірними знаннями та великою військовою стратегією дала можливість йому керувати Римською імперією та дозволяти їй сильно процвітати.

За свого правління Цезар значно розширив область Римської імперії. Цезар був досвідченим у багатьох областях. Але як військовий полководець він був неперевершеним. До 58 р. до н.е. він захопив усю Галію.

Цезарю вдалося повністю змінити долю Риму. Його особистість, знання та військовий геній дозволили йому бути дивовижним лідером. Те, що колись називалося республікою, яка розпадається, перетворювалося на дуже сильну та потужну імперію. Рим більше ніколи не був таким самим.

Як зазначалося вище, однією з головних ролей Юлія Цезаря була роль військового генерала. Він прославився всім римлянам, написавши про свої військові подвиги. Він записував казки про свої битви та своїх ворогів, і ці казки читали по всьому Риму та його сільській місцевості. Його листи були відправлені назад до Риму, щоб повідомити керівництву про його прогрес, але його листи масово і це допомагало забезпечити його популярність серед людей.

Бувши губернатором деяких північних провінцій, він вирішив використовувати свої чотири легіони, щоб заволодіти більшою кількістю землі в ім'я Риму. Він розширив Рим на більшу  частину сучасної Франції, Німеччини та Іспанії. Він переміг багато племен цих регіонів, оскільки вони були погано підготовлені, і ними легко маневрували добре дисципліновані та навчені римські легіони. До 52 р. до н. е. Цезар завоював всю Галлію, яка є сучасною Францією. Галія була землею багатьох різних племен.  

Головне значення його військових походів стало перетворення Риму із республіки у могутню імперію, в склад якої входила велика кількість територій, які заселяли різні народи. Тим самим створюючи унікальний образ країни: багатогранної в культурному аспекті та багатої в економічному.

4,7(27 оценок)
Ответ:
leronchik2003
leronchik2003
20.05.2020
Реформы избранной рады: 1. 1549 г. первый земский собор — орган сословного представительства, обеспечивающий связь центра и мест, речь ивана iv с лобного места: осуждение неправильного боярского правления, объявление необходимости реформ. 2. судебник 1550 г. — развитие положений судебника ивана iii, ограничение власти наместников и волостителей, усиление контроля царской администрации, единый размер судебных пошлин, сохранение права крестьян на переход в юрьев день. 3. стоглавый собор 1551 г. — унификация церковных обрядов, признание всех местно-почитаемых святых , установление жесткого иконописного канона, требования к улучшению нравов духовенства, запрет ростовщичества среди священников. 4. военная реформа 1556 г. — принято уложение о службе: ограничение местничества на период военных действий, помимо конного поместного ополчения, организация постоянного войска — стрельцы, пушкари, единый порядок военной службы. 5. формирование приказной системы: судебник 1550 г. устанавливает систему приказного , основной каркас которой сохраняется до конца xvii в. приказы, обеспечивающие основные государственные нужды: челобитный, посольский, поместный, стрелецкий, пушкарский, бронный, разбойный, печатный, сокольничий, земские приказы, а также четверти: галицкая, устюжская, новая, казанский приказ. 6. в 1556 году была проведена реформа местного . -- посольский оловам. реформы избранной рады наметили путь к укреплению, централизации государства, способствовали формированию сословно-представительного государства.
4,4(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ