М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
07Zarina1111
07Zarina1111
22.02.2020 02:01 •  История

Чем диктовалась необходимость ускоренной модернизации в СССР в середине 1920? ​

👇
Ответ:
misterion10
misterion10
22.02.2020

Целями сталинской модернизации являлись ускоренное превращение СССР из преимущественно аграрной страны в индустриальную державу, обеспечение максимальной экономической независимости и укрепление обороно План форсированного развития социализма включал в себя индустриализацию, коллективизацию сельского хозяйства и культурную революцию.

Индустриализация

В середине 1920-х гг. перед Советской Россией встала задача индустриализации страны. В условиях сложной военно-политической обстановки в мире и наращивания промышленного потенциала передовыми европейскими странами руководители СССР понимали необходимость милитаризации страны, которая была невозможна без поднятия уровня тяжелой промышленности. Серьезный военный потенциал должен был стать для капиталистических стран сдерживающим от вмешательства во внутренние дела СССР фактором

4,6(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
styopyshca
styopyshca
22.02.2020

З кінця 50-х pp. Російська імперія, усунута від європейських справ, спрямувала свою експансію на Середню Азію. Протягом 1864-1884 pp. вона вела війни за загарбання територій Кокандського та Хівинського ханств, Бухарського емірату й казахських земель, їх наслідком стало встановлення на завойованих землях російського військово-адміністративного правління, однак російська експансія в Середній Азії спричинила зіткнення з інтересами Англії. У 1887 р. обидві країни підписали протокол про російсько-англійське розмежування, який зупинив подальше просування Росії на південь на північно-західному кордоні Афганістану. У результаті російської експансії у другій половині XIX ст. до її складу увійшла велика територія Середньої Азії — від Каспійського моря до гір Тянь-Шаню та від Аральського моря до кордону з Афганістаном.

Объяснение:

4,5(24 оценок)
Ответ:
narutogovno
narutogovno
22.02.2020

вот держи

Объяснение:

Союзниками Пруссії був Північно-Німецький союз, членом якого вона була, та південно-німецькі держави Баден, Вюртемберг і Баварія. Перемога Королівства Пруссія призвела до остаточного об'єднання німецьких народів в Німецьку імперію, очолювану прусським королем Вільгельмом I.

Поразка Франції призвела до падіння Наполеона III та послужила кінцем Другої французької імперії, замість якої була створена Французька республіка. Згідно з умовами мирного договору, Ельзас і частина Лотарингії відійшли Королівству Пруссія та залишались частиною Німецької імперії аж до завершення Першої світової війни, і за умовами Версальського договору були повернуті Французькій республіці.

4,4(46 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ