М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
оаилпаидшп
оаилпаидшп
05.01.2021 05:04 •  История

Кто составил таблицу переиодическая система элементов?

👇
Ответ:
tiffany0013
tiffany0013
05.01.2021

От

Объяснение:

Менделеев

4,5(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DEAFKEV
DEAFKEV
05.01.2021

ответ:За четыре века своего существования Томск оброс огромным количеством памятников и мемориальных комплексов. Даже коренные томичи вряд ли могут перечислить их, ни разу не сбившись. Наравне с напоминаниями об исторических событиях, улицы Томска пестрят современными арт-объектами. Местные жители обладают неуёмным остроумием, поэтому ироничные памятники давно стали визитной карточкой города. Классических памятников здесь предостаточно. Но, если туриста манят неординарные скульптуры – ему точно стоит посетить сибирский город на реке Томь

Объяснение:

4,6(40 оценок)
Ответ:
mariya8309662072
mariya8309662072
05.01.2021
За короткий час Лікург врятував народ від заколотів і безладдя. Насправді, за чотири століття до Пелопоннеської війни у Спарті не було політичних потрясінь. Дріб­ні інтриги між царськими сім'ями не беруться до уваги.

Іноземців у Спарті вражав громадський спокій і безпека, беззаперечне підкорення молодших старшим, небагатослівність і за­конослухняність спартанців, потайність і засекреченість у держав­них справах. Вони дивувалися завзятій прихильності спартанців до військових занять і атлетичних вправ, їхній байдужості до наук і мистецтва. Правителі прагнули повністю ізолювати державу, своїх співгромадян від спілкування з іншими полісами і народами. Торговельні стосунки з іншими країнами були заборонені ще в VI ст. до н. е. Під загрозою смерті спартанцям заборонялося з особистих потреб виїжджати за межі своєї держави. Виїзд за кор­дон дозволявся лише воєначальникам, послам і проксенам.

Є така думка, що приписувані Лікургу античною традицією реформи насправді є тривалий процес перебудови суспільної си­стеми дорійців. Саме ж «Лікургове законодавство»,— продукт ко­лективної творчості кількох або навіть багатьох реформаторів. Основною метою здійснюваних перетворень було згуртувати ко­лектив громадян в критичній обстановці після другої Мессенської війни.

4,5(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ