Кіммерійці згадуються античними грецькими авторами, зокрема Гомером та Геродотом, а також у ассирійських текстах. Частина дослідників ідентифікує кіммерійців з пізніми пам’ятками білозерської археологічної культури XII–IX ст., або з пам’ятками чорногорівської культури і новочеркаськими пам’ятками ІХ ст. до Р.Х. Загалом більшість знахідок степової зони приписують кіммерійцям та відносять до умовної “кіммерійської культури”. Ймовірно, під назвою “кіммерійці” античні автори розуміли все населення Північного Причорномор’я передскіфської епохи, тому таке спрощення є виправданим. Кіммерійці майстерно оброблювали залізо, проте використовували і знаряддя праці та зброю з бронзи. Вони розводили коней і займались кочовим скотарством. Задля отримання здобичі кіммерійці здійснювали військові набіги на сусідні племена. У 720-х рр. до Р.Х. кіммерійці напали на закавказьку державу Урарту, розбивши її військо та здійснивши набіг на її територію. Пізніше кіммерійці вступили у конфлікт з іншою великою державою регіону – Ассирією. У одній з битв з ассирійцями кіммерійці вбили їхнього царя Саргона ІІ, проте були розбиті та відступили з Ассирії. У якості найманців кіммерійці служили у різних державах Близького Сходу.
В годы правления преемника М. Тэтчер, Дж. Мейджора сохранялся курс политики «железной леди», хотя и политика была немного смягчена. В 1990-е г. Великобритания пережила спад в экономике и промышленности. В 1991 г. британские войска приняли участи в освобождении Кувейта от Ирака. В 1997 г. к власти вновь пришли лейбористы во главе с Тони Блэром.
С 2002 и с 2003 г. британские войска принимают участие в войнах в Афганистане и Ираке, в союзе с США. В 2016 г. согласно решениям референдума начался процесс выхода Великобритании из Европейского Союза. Информация взята с сайта биржи Автор24:
Объяснение: