М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MrVyacheslav228
MrVyacheslav228
11.09.2021 23:49 •  История

Під час першої світової війни уряди Австро-Угорщини та Німеччини використовували "українське питання" як засіб... А досягнення порозуміння з Францією
Б завоювання Османської імперії
В ослаблення Російської імперії
Г руйнування зміцнілого духу мілітаризму

👇
Ответ:
lisss2005
lisss2005
11.09.2021

в

Объяснение:

Для послаблення Росийскої імперіхї та завоювати  підтримку серед українського населення.

4,7(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
JaLOX22848
JaLOX22848
11.09.2021

Ім'я регіону дала назва міста Галич (столиці Галицького князівства). За поширеною версією, назва має походження від грецького слова 'αλάς (галас) — «сіль». Вперше таку версію висловив австрійський історик кінця XVIII століття Гакет,[7], якого підтримав німецький географ Й. Еґлі[8], а також історик Теофіль Коструба, який проводив паралелі із подібними назвами соледобувних центрів як Гальштадт у Австрії і Галле у Німеччині[9] та Ярослав Пастернак[10].

За однією з інших версій, назва походить від кельтського племені галлів, які прийшли у цей регіон у 4-3 століттях до нового літочислення. Кельтські племена залишили подібні або кельтизовані назви на території усієї Європи та інших місць міграції (наприклад Галісія, Галатія (від «галли»), Баварія, Богемія (від «бойї» — одне з кельтських племен), та інші)[11].

Однією із перших згадок слова «Галичина» є фрагмент візантійської хроніки, в якій князь Роман Мстиславич названий «ігемоном Галичини» (грец. Γαλίτζης ἡγεμών)[12].

4,5(51 оценок)
Ответ:
Aloha44
Aloha44
11.09.2021

У греков и скифов в III - I вв. до н.э. складывались очень хорошие отношения. Скифы были ближайшими соседями черноморских колоний Греции. Жители греческих колоний торговали со скифами скотом,  зерном, мехами, рабами.

Со временем греки узнали больше о своих соседях, а скифы переняли греческие обычаи и нравы. (Геродот как - то писал, что один скифский царь стал носить греческую одежду и поклоняться греческим богам).

Но всё равно скифы для греков оставались варварами, то есть чужеземцами. Если греки хотели перенять иноземную речь, они ворчали  "вар - вар". Отсюда и пошло слово "варвар" - не свой, чужак. Вначале это слово не имело обидного смысла, но позднее им стали называть грубых и невежественных людей. А в начале нашей эры греки оставили свои колонии, а скифы захватили Крым. И до 4 в н.э. постоянно воевали с греками.

Объяснение:

4,6(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История

MOGZ ответил

Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ