М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gulyaaxundova
gulyaaxundova
23.11.2022 17:27 •  История

Назва партії: • Русько-українська радикальна партія

• Українська націонал – демократична партія

• Українська соціал – демократична партія

Діячі:

 М. Грушевський, Ю. Романчук, І. Франко

 М. Ганкевич, С. Вітик, В. Охримович

 І. Франко, Ю. Бачинський, М. Павлик

Програмні документи:

А)«Програма максимальна

У справахсуспільно-економічнихзмагаємо до переміни продукціїзгіднозіздобуткаминауковогосоціалізму, т. ч. хочемоколективного устрою праці і колективноївласності средств продукційних.

У справахполітичниххочемоповноїволі особи, слова, сходин і товариств, печаті і сумління, забезпеченнякожнійодиниці, без ріжниці пола, якнайповнішоговпливу на рішеннявсіхпитаньполітичногожиття; автономії громад, повітів, крайів, у справах,котрітількойіхдотикають; уділення каждому народовиможности як найповнішогорозвою культурного.У справахкультурнихстоїмо на грунтіпозитивної науки, за раціоналізмом в справах віри і реалізмом в штуці, і домагаємося, щобивсіздобуткикультури і науки сталисявласністю всего народа».

Б) «Будемо підтримувати, скріпляти та розвивати почуття національної єдності з російськими українцями та змагати до витворення разом з ними культурної одноцільності; будемо серед російських українців підтримувати такі змагання, що ведуть до перетворення абсолютної Російської держави в конституційно-федералістичну, оперту на автономії національностей». «…Змагати, щоб серед угорських українців викликати подібний національний рух, який є між галицькими й буковинськими українцями, щоб загріти їх до вживання, плекання рідної мови, до боротьби проти денаціоналізації та до культурної, економічної й політичної праці в користь українського народу Закарпаття». «Нашим ідеалом повинна бути незалежна Русь-Україна, в якій би всічастининашоїнаціїоб’єдналися в одну новочасну, культурну державу».

В) «Наша програмоваціль ясна. Повна воля політична, самодержавність люду, демократія; перехідземлі і фабрик на власністьзагалу, спільнагосподарка на користьзагалу; визволення люду з темноти, доступ для кожного до науки, до світла…Боротьба в ім’яідеалівсоціалізмупротигнобителів люду, се такожборотьба за визволеннянаціональне. «На те, щобиєдністьміжнароднапролетаріатурозвиваласьвповні, треба щобикожен народ був паном у своїйхаті».…Ми змагаємо до того, щобицілий народ українськийвиборовсобінаціональну волю та самостійністьполітичну; наша ціль-вільна держава українського народу, українськареспубліка.…Ми далеківіднаціональноїненависті до чужинців; ми є ворогами шовінізму… Любов до нашого народу зливається в нас в одно з любов’ю до всіхвизискуваних, неволених і гноблених, до всіх тих, що разом з нами готовійти «на стрічусонцю золотому…»​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
cavgurova3131
cavgurova3131
23.11.2022
Неолит( примерно 6-4 тыс лет до нашей эры). В этот период  произошла неолитическая револьция, т.е. переход от присвоительного(собирательство, охота) до производительного(земледелие, скотоводство) хозяйства. Я считаю, что это дало большой толчек для развития человечества в будующем, поскольку большинство стран на протяжении огромного времени были аграрными.Люди перестали жить в пещерах а начали тсроить себе жилища из глины и гибких прутьев(также деревянных палок, бревен), раньше реку перевплывали держась за бревно или на надутом кожаном мешке а в этот период появляются лодки, которые выжигали из дерева - в будующем даст большой толчок для мореплаванья. Но охота и рыбалка еще долго оставались основными занятиями мужчин. Зато для этого уже использовались хоть каие-то орудия, а не дубинки) Например - ножи, наконечники копий, стрел гарпунов делались из камня, что тоже не маловажно - на протяжении многих веков пользуются при того времени, только естественно, сильно усовершенствоваными.Для скотоводства приручали животных(например, корову), для их охраны - собак.  Также в этот период произошел демографический взрыв - резкое увеличение кол-ва людей на земле, тоже благодаря тому что из-за хлеборобства и земледелия люди не зависили от того найдут какое-то пропитание или нет, а имели достаточно пищи чтобы прокормить и себя и потомство. Но это имело и негативное значение - излишки отдавали старейшинам и потому уже тода начали формироваться богатые и бедные. 
4,5(24 оценок)
Ответ:
назар163
назар163
23.11.2022

Перша виставка воскових робіт Філліпа Кертіса відбулася 1770 року та користувалася великим успіхом. 1776 року виставка відбулася в Пале-Рояль у Парижі. Наступна виставка на бульварі дю Тампль в 1782 стала попередником Кабінету жахів .

1777 року Марі Тюссо створила свою першу воскову фігуру (Вольтер), наступними були скульптурні портрети Жан-Жака Руссо та Бенджаміна Франкліна. Під час французької революції вона зробила посмертні маски королівської родини. Після смерті 1794 року Філліпа Кертіса його колекція перейшла до Марії Тюссо.

1802 року Марі Тюссо переїжджає до Лондона. У зв'язку з англо-французькою війною Марі Тюссо і її колекція не змогли повернутися до Франції і вона змушена була подорожувати Великою Британією та Ірландією. 1835 року було засновано першу постійну виставку на Бейкер-стріт в Лондоні.

Однією з центральних залів її музею був Кабінет жахів . Частина виставки включала жертв французької революції, фігури вбивць та інших злочинців.

З часом колекція поповнилася фігурами інших знаменитих людей, таких як адмірал Нельсон, Вальтер Скотт.

1884 року колекція переїхала на Мерілебон-роуд. А 1925 року чимало фігур загинули внаслідок пожежі. Проте форми не постраждали, і фігури було реконструйовано

4,8(71 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ