Відповідь:
Іван Грозний помер раптово. У нього виявилося два спадкоємця - недоумкуватий і немовля, тому потрібний регент або регентський рада. Правлячі кола розділилися на декілька кланів. Лідерами "дворових" виступали Нагие, Бєльські і Годунови. На чолі "земців" були представники родів Мстиславских, ШуйсьКих і Юр'єва. Склад регентського ради нам точно невідомий, але за даними більшості джерел в нього, виконуючи волю Івана Грозного, увійшли "земські" бояри Η. Р. Юр'єв, І. Ф. Мстиславській, і "дворовий" боярин І. П. Шуйський. У регентському раді було ще четверте місце, яке займав "дворовий" - або Б. Я. Бєльський, або Б. Ф. Годунов.
У перші дні після кончини царя регентський рада і боярська верхівка зуміли домовитися тільки з одного питання. В останні роки правління Івана Грозного дуже піднеслися Нагие. Іван IV був одружений на Марії Оголеною, а її дядько А. Ф. Оголеною, свого часу зробив кар'єру на дипломатичній ниві, піднявся завдяки доносами на "земських" бояр. Його ненавиділи, та й з немовлям царевичем Дмитром треба було щось робити, поки і в нього не завелися прихильники і не почалася смута. Тому першим (і єдиним) загальним рішенням була опала Нагих і посилання їх на воєводство в далекі маленькі міста (Арск, Кокшайск, Васильсурск і т.д.). Царевича Дмитра разом з матір'ю відправили в далекий Углич, виділений йому в спадок за заповітом Івана Грозного.
Пояснення:
Реформа
Суть
Дата
Аграрная
Решить крестьянский во проблему малоземелья крестьян)
1906-1911
Военная
Модернизация армии
1906-1907
Земская
Введение земств в западных губерниях
1911
Образования
Введено обязательное начальное образование
1908
Социальная
Формирования юридических взаимоотношений работника и работодателя
1908
Судебная
Учреждение военно-полевых судов
19.08.1906
это ответ на 1 во вот ответ на 2 во В результате Столыпинской реформы появился новый слой крестьян, которые после выхода из общин дал новый толчёк развития сельского хозяйства. Увеличилось производство сельхозпродукции и её экспорт за рубеж. началось техническое перевооружение в секторе сельского хозяйства. Все в совокупности привело к росту поступлений в казну государства, за счет увеличения ВВП.
Объяснение: