Однажды наше войско вместе с фараоном пошло в военный поход на город Асуан.
Пробраться к нему было очень сложно. Путь нам преграждали горы и пустыни. Меня фараон заставлял нести на себе всю провизию.
Кормили нас один раз в день чёрствой лепёшкой и глотком протухшей воды. За время похода мой организм был настолько истощён, что я еле ходил.
Когда мы сражались с противником, я получил столько ран, что меня отправили обратно, домой.
Моя жена всё это время голодала, стояла под дворцом и подбирала крошки. Когда она увидела меня больным, то все крошки отдавала мне и ухаживала за мной.
Когда я выздоровел, мы стали жить по-прежнему очень бедно, но главное, что мы могли ЖИТЬ!
Кінець XIX - початок XX ст. відмічені вступом найбільших країн Західної Європи і США в таку стадію суспільно-економічних стосунків, яка зажадала наукового і технічного переозброєння виробництва і вдосконалення соціальних інститутів. Школа в цей період на усіх її східцях не відповідала вимогам науково-технічного прогресу. Потреба в оновленні школи і педагогічної науки ставала усе більш актуальною.
Традиційні педагогічні теорії були головним чином націлені на формування культури мислення, передбачали жорстке управління педагогічним процесом і відводили в нім первинну роль учителеві. Подібні установки вели до надмірної інтелектуалізації освіти, позбавляли учнів самостійності.
Перегляд педагогічних установок, перебудова освіти в провідних країнах світу перетворилася на одну з найважливіших педагогічних проблем.
У західно європейських країнах і США в суспільно педагогічній