М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Гектор31
Гектор31
04.12.2022 15:34 •  История

Внешняя политика россии во 2-ой половине 18 века

👇
Ответ:
skubelinavika
skubelinavika
04.12.2022

15. Внешняя политика России во 2ой половине 18 века.

60ые гг главный противник=Франция.. укрепление восточного барьера: Швеция, РП, Осман империя. Столкнуть их в войне с Россией. РП: кончина Августа 3, преемник – борьба за него. Союз России и Пруссии (Фридрих 2), но разные цели: Екатер – цельная РП, под русским влиянием, Фридрих 2- территориал раздел. Общее – сохранение условий для вмеш-ва во внутр дела страны, либерум вето и уравнение католиков и некатоликов. 1764г Станислав Понятовский король, поддержка Россией. Произошло уравнение катол и некатол=>недовольство польской шляхты=>Барская конфедерация=>Осман импер следит за этим=>1768 г объявила войну.

4,6(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aminamamedova3
aminamamedova3
04.12.2022
Міф про Геракла.
Гераклові недовго довелося чекати першого доручення царя Еврісфея. Він доручив Гераклові вбити немейського лева. Цей лев, породжений Тіфоном і Єхидною, був дивовижної величини. Він жив біля міста Немеї (Місто в Арголіді, на північному сході Пелопеннесу) і спустошував усі околиці. Геракл сміливо вирушив на небезпечний подвиг. Прибувши до Немеї, зараз же пішов він у гори, щоб розшукати лігвище лева. Вже був південь, коли герой дійшов до схилів гір. Ніде не видно було жодної живої душі: ні пастухів, ні землеробів. Усе живе повтікало з цих місць зі страху перед жахливим левом. Довго шукав Геракл по лісистих схилах гір та по ущелинах лігвище лева, нарешті, коли вже сонце почало схилятися на захід, знайшов Геракл у темній ущелині лігвище; воно знаходилось у величезній печері, що мала два виходи. Геракл завалив один з виходів величезними каменями і став чекати лева, сховавшись за камінням. Перед самим вечором, коли вже насувалися сутінки, з’явився дивовижний лев з довгою кошлатою гривою. Напнув тятиву свого лука Геракл і пустив одну за одною три стріли в лева, але стріли відскочили від його шкури — вона була тверда, як сталь. Грізно заричав лев, ричання його розкотилося, немов грім, по горах. (1 подвиг Геракла) Озираючись на всі боки, лев стояв в ущелині і шукав очима, що палали лютістю, того, хто насмілився пускати в нього стріли. Та ось він побачив Геракла і кинувся величезним стрибком на героя. Мов блискавка, мигнула палиця Геракла і громовим ударом упала на голову лева. Лев звалився на землю, приголомшений страшним ударом; Геракл кинувся на лева, обхопив його своїми могутніми руками і задушив. Взявши на свої могутні плечі вбитого лева, Геракл повернувся в Немею, приніс жертву Зевсові і встановив на пам’ять про свій перший подвиг немейські ігри (Немейські ігри — загально грецьке свято, яке відбувалося кожні два роки в Немейській долині в Арголіді. Справлялися вони на честь Зевса в середині літа. Під час ігор, що тривали кілька днів, змагалися в бігу, боротьбі, кулачному бою, метанні диска і списа, а також у перегонах колісниць. Під час ігор оголошувався загальний мир у всій Греції). Коли Геракл приніс убитого ним лева в Мікени, Еврісфей зблід від страху, глянувши на дивовижного лева. Цар Мікен зрозумів, яку нелюдську силу має Геракл. Він заборонив йому навіть наближатися до воріт Мікен; коли ж Геракл приносив докази своїх подвигів, Еврісфей з жахом дивився на них з високих мікенських мурів.
4,4(22 оценок)
Ответ:
СинийГраф
СинийГраф
04.12.2022
При Сталине -тоталитарный (всеобщий контроль государства над всеми сферами человеческого общества-политикой, экономикой, культурой, личной жизнью). При Хрущёве авторитарный-культуре дали послабление (но не потому что Хрущ был хороший, а потому, что он лихорадочно искал остаться у власти, искал опору) К демократии СССР, и современная Россия так и не пришли, остановившись на авторитаризме. Добавлю, что такое деление придумали на Западе-показав, мол цель-куда должно стремится общество! У каждого из режимов куча недостатков! Проблема России, что эту модель она стала применять и к себе! 
 Если без этого то тоталитарный режим
4,4(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ