М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sesew228
sesew228
21.02.2023 08:53 •  История

Распределите события в хронологическом порядке Расположите элементы в правильном порядке:
1
Вторжение персидских войск под комкандованием царя Ксеркса в Элладу
2
Битва при Платеях
3
Битва при Фермопилах
4
Саламинское сражение
5
Марафонская битва
тут 5 номеров, помгите

👇
Открыть все ответы
Ответ:
45r77yf
45r77yf
21.02.2023

Я думаю , що Богдан Хмельницький належить до одних з найбільших постатей в історії. Я ставлюсь до нього дуже добре тому що він володів Україною 10 років і за цей час незважаючи на безперервні війни , зміг створити сильну Українську державу. З малого Запоріжжя під рукою Хмельницького виросла держава , з якою числилася вся Європа.

У відновленій Українській державі Б.Хмельницький  організував адміністрацію , судівництво , добре військо , скарб. Був визначним полководцем , зручним політиком , добрим господарем. Він завжди намагався скріпити могутність Української держави . Блискучі перемоги Великого Гетьмана , своя держава , яку він створив народові , прибитому панщиною , принижуваному й усюди переслідуваному , повернули національну свідомість і почуття гідності. Гетьман справедливо називав себе самодержцем і князем Руського Князівства , свідомо звертаючись до традиції княжої держави.

Особа Богдан Хмельницький залишила в історії України незатертий слід ; усі пізніші гетьмани жили великою спадщиною геніального Богдана. Богдан Хмельницький був основником і організатором Української держави. Народ згадував його в піснях і думах довгі роки.

4,5(43 оценок)
Ответ:
gfff2
gfff2
21.02.2023
Период с 1848 по 1855 год - это трудное время для журналистики в целом. Первыми под суровую руку правосудия попали петрашевцы, в том числе Достоевский, Плещеев, Дуров и  другие. Подвергаясь гонениям , а также ссылкам в Петропавловскую крепость,  Сибирскую губернию славянофилы, в их числе Ю. Самарин и Ив. Аксаков. Часть  дошла до абсурдного преклонения перед  Западом, всячески при этом осуждая и выставляя Россию в неудачном свете. Среди таковых были Боткин, Кавелин, Анненков, Григорович, Галахов, Корги и другие. Но остались и верные своей Родине писатели, например, Некрасов.
4,6(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ