М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kетушка9
Kетушка9
15.06.2020 09:15 •  История

Задание 1 ( ) Используя текст, приведите 3 доказательства того, что отношения Англии с Китаем были неравноправными. В 1842 году между Англией и Китаем был подписан Нанкинский договор, который предусматривал открытие для английской торговли 5 китайских портов (Шанхай, Нинбо и др.), установление выгодных для Англии ввозных и вывозных пошлин, санкционировал захват Англией о.Сянган (Гонконг) и обязывал Китай уплатить Англии контрибуцию в 21 млн. лянов серебра. Позже неравноправные договоры Китаю вслед за Англией навязали США и Франция.

1)….

2) ….

3) ….

👇
Открыть все ответы
Ответ:
245667
245667
15.06.2020

1.В

2.А

3.А

4.Б

5.В

6.В

7.

Опортунiзм - політичний курс, який характеризується пристосуванством, зрадою інтересів певної політичної сили чи ідеології.

Соцiалiзм iз людським обличчям -  спроба пом'якшення тоталітарного характеру держави в Чехословаччині, ще  є друге поняття як - Празька весна

8. Не зрозумів які діячі тобі потрібні

9.

1. Б

2. В

3. А

4. г

10. Б, В, А, Г

11. 2, 4, 6

12. А)

1989 року комуністи втратили владу внаслідок Оксамитової революції, а країну очолив письменник-дисидент Вацлав Гавел — останній президент Чехословаччини і перший президент Чехії.

У 1989–1992 країна носила назву «Чесько-Словацька Федеративна Республіка», проте федерація виявилася нестабільною. 17 липня 1992 року Народна рада Словаччини приймає декларацію про незалежність Словацької республіки. Остаточною ж датою розпаду Чехословаччини вважають 1 січня 1993 року. Провідну роль у веденні мирних переговорів з розділення країни відіграли тодішні прем'єр-міністри республік Вацлав Клаус та Владимир Мечіар. Завдяки мирному протіканню процесу розділу країни, цей розділ іноді називають «Оксамитовим розлученням».

Б)

Війна в Югославії  можна базувати як вираз: низка збройних конфліктів, що відбувалися на території республіки Югославії  і були проявом дезінтеграційних процесів в державі, що полягали у прагненні народів Югославії здобути свою державну незалежність та у прагненні переважно сербських сил не допустити цього. Завершились війни утворенням нових незалежних держав.

Югославські війни головним чином відбувались між сербами, які прагнули зберегти Югославську державу, та народами, що добивались незалежності від неї — хорватами, боснійцями, словенцями та албанцями, а також між хорватами і боснійцями у Боснії і Герцеговині, македонцями та албанцями в Північній Македонії. Війни відбувались на території усіх шести колишніх республік Югославії і призвели до перетворення їх на незалежні держави. Безпосереднім результатом конфлікту стало проголошення сьомої незалежної держави Косово. Югославські війни стали одним з наймасштабніших збройних конфліктів XX століття, вони супроводжувались значними руйнуваннями, великими людськими жертвами та великою кількістю скоєних військових злочинів.

Объяснение:

4,8(62 оценок)
Ответ:
Эльза132004
Эльза132004
15.06.2020

1.) XV-XVII

2.) Африку, Америку, Азию, Океанию

3.) Среди при­чин Ве­ли­ких гео­гра­фи­че­ских от­кры­тий можно на­звать:

после эпохи Кре­сто­вых по­хо­дов у ев­ро­пей­цев сло­жи­лись проч­ные тор­го­вые связи с Во­сто­ком. На Во­сто­ке ев­ро­пей­цы по­ку­па­ли пря­но­сти, ткани, дра­го­цен­но­сти. В XV в. су­хо­пут­ные ка­ра­ван­ные пути, по ко­то­рым осу­ществ­ля­лась тор­гов­ля ев­ро­пей­цев с во­сточ­ны­ми стра­на­ми, были за­хва­че­ны тур­ка­ми. По­яви­лась за­да­ча по­ис­ка мор­ско­го пути в Индию.

Были усо­вер­шен­ство­ва­ны ком­пас, аст­ро­ля­бия и секстант.

По­яви­лись новые виды судов — ка­ра­вел­ла, ка­р­ак­ка и га­ле­он. Они от­ли­ча­лись вме­сти­тель­но­стью и мощ­ным па­рус­ным осна­ще­ни­ем.

Были изоб­ре­те­ны на­ви­га­ци­он­ные карты — пор­ту­ла­ны.

Те­перь ев­ро­пей­цы могли со­вер­шать не толь­ко тра­ди­ци­он­ные ка­бо­таж­ные пла­ва­ния (т. е. пре­иму­ще­ствен­но вдоль бе­ре­гов), но и вы­хо­дить да­ле­ко в от­кры­тое море.

Или так: после эпохи Крестовых походов у европейцев сложились прочные торговые связи с Востоком. На Востоке европейцы покупали пряности, ткани, драгоценности.

5.) Индия открыл Васко Да Гама

4,8(28 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ