М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MyNameIsLiza123
MyNameIsLiza123
20.10.2020 03:39 •  История

с Сор ! ТЕКСТ ЗАДАНИЯ
Прочтите высказывания и используя полученные знания, ответьте на вопросы и сделайте вывод.
"Фашизм отвергает в демократии абсолютную ложь политического равенства, привычку коллективной
безопасности и миф счастья и неограниченного прогресса".
(Бенито Муссолини, итальянский диктатор)
"Фашизм и человек не могут сосуществовать. Когда побеждает фашизм, перестаёт существовать человек,
остаются лишь его внутренне преображённые, человекообразные существа. Но когда побеждает человек,
наделённый свободой, разумом и добротой, - фашизм погибает и смирившиеся вновь становятся
людьми".
(Василий Гроссман, советский писатель, военный корреспондент, журналист)
1. Каковы были причины прихода к власти в Германии фашисткой партии?
2. Объясните понятие "политика реваншизма", характерное для межвоенного периода.
3. Почему фашизм во Франции потерпел поражение и фашисты не смогли установить там свою
диктатуру?

👇
Ответ:
fokusPrise
fokusPrise
20.10.2020

могу сказать только 1.

Если найду остальные оставлю акк в телеге

Объяснение:

Одной из причин прихода Гитлера к власти стала политическая безграмотность немецкого народа и его пассивность, когда нужно было активно сопротивляться. Мартин Нимеллер поначалу был страстным поклонником Гитлера, но со временем понял какой это монстр. Но было уже поздно.

4,5(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
teta89p016as
teta89p016as
20.10.2020

Представления египтян о временах года в мифе о Осирисе отражены следующим образом:

Когда в Египте наступало время засухи и ветров пустынь – Осирис умирал, а когда после разлива Нила, все вокруг зеленело – Осирис оживал.

Бог Осирис научил людей пахать землю, сеять ячмень, разводить сады и т.д. Его брат Сет – Бог пустыни очень завидовал ему и решил убить. Жена Осириса Исида отыскала гроб с мужем в чужих землях, а затем собрала разбросанные по всему Египту 14 кусков тела Осириса. А когда храбрый Гор, сын Осириса отомстил злому Сету в честном поединке, Осирис воскрес.

4,5(99 оценок)
Ответ:
alina2007121034
alina2007121034
20.10.2020
УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО. Запорізька Січ — вільна козацька республіка
Військове мистецтво, побут та звичаї
У постійній боротьбі з ворогами запорізьке козацтво створило самобутнє військове мистецтво, ставши на рівень кращих європейських армій. Його зброя складалася з самопалів (рушниць) різного калібру, пістолів, табель. Поширеними були також луки зі стрілами, бойові ножі, келепи (рід бойового молота) або чекани, якими розбивали ворожі обладунки, довгі списи з металевими наконечниками, що, крім прямого призначення, використовувались, якщо їх скласти у вигляді ґрат, при переході через багно, ощепи (списи з гаками для стягування вершника з коня), якірці та рогульки проти ворожої кінноти тощо. Основу війська становила піхота, яку вважали найкращою в Європі. Найпоширенішим видом піхотного бойового порядку був т. зв. «табір», коли у центрі чотирикутного рухомого укріплення, що складалося з кількох рядів зсунутих і скріплених між собою возів, розташовувалося військо. Такий б давав змогу швидко переходити від наступального бою до оборони і навпаки. Очевидці зазначали, що у такому таборі сотня козаків могла відбити цілу тисячу поляків і ще більше татар. Козацька кіннота була не такою численною, як піхота, але і її дії відзначалися майстерністю. Вона, як правило, наступала «лавою» шикувалася напівколом і атакувала не лише з фронту, а й з флангів, заходячи у тили ворога. Артилерія запорожців складалася з важких гармат для облоги й захисту, а також легких рухливих фальконетів. Січ мала також свій вітрильно-весловий флот з великих човнів-чайок або байдаків і, як свідчать окремі джерела, навіть своєрідні підводні човни. Широко використовувалися розвідка, різні засоби дезінформації ворога, фортифікаційні земляні роботи тощо. Складовими успіху запорізького козацтва у бою насамперед були особиста хоробрість, постійні заняття військовою справою, досконале знання місцевості, на якій воно діяло проти ворогів. Запорізька Січ була своєрідним лицарським орденом, що вимагав від своїх членів особливої дисципліни і сомопосвяти. Даючи характеристику запорожців, Г.Боплан, французький інженер та картограф, безпосередній свідок тодішніх подій в Україні, зазначав: «Вони кмітливі і проникливі, дотепні і надзвичайно щедрі, не побиваються за великим багатством, зате дуже люблять свободу, без якої не уявляють собі життя. Задля цього так часто бунтують та повстають проти шляхтичів, бачачи, що їх у чомусь утискають... Вони добре загартовані, легко переносять спеку й холод, спрагу й голод, невтомні в битвах, відважні, сміливі, чи, радше, одчайдушні, власним життям не дорожать... Вони високі на зріст, вправні, енергійні... відзначаються міцним здоров'ям... Мало хто з козаків умирає від недуги, хіба що у глибокій старості, бо більшість з них гине на полі слави».

Рад,что вам! УДАЧИ!
4,4(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ