ответ:Загалом, зазначений період в історії архітектури та будівництва на українських землях відомий, фактично, лише в окремих своїх проявах, оскільки тогочасних автентичних пам’яток збереглося мало, а дотеперішні археологічні та історично-архітектурні дослідження перебудованих чи втрачених споруд не завжди дають достатньо вагомий матеріал для їхньої обґрунтованої історико-архітектурної реконструкції.
Розглядуваний період дуже скромно забезпечений писемними джерелами, за винятком самих початків, де ситуацію певною мірою виправляють літописні дані. Відомості до історії архітектури досить нерівномірно розподілені і в географічному плані — як і в усій культурі українських земель відповідного періоду, тут однозначно домінують західноукраїнські території. З-перед кінця XIII ст. для більшості регіонів розвитку української мистецької традиції документальні свідчення практично повністю відсутні.
Объяснение:
Объяснение:
1.
Їх було 5.
1. Вірити тільки в одного бога – Алаха
2. Пам'ятати, що Мухаммед пророк його
3. Хоча б раз на рік виконувати обов'язковий піст – рамазан – зі сходу до заходу сонця
4. П'ять разів на день обов'язково молитися
5. Хоча б один раз за своє життя відвідати святі місця в Мецці та Медині.
2. Аравійський п-ів, сучасні Ірак, Іран, більша частина Закавказзя, Середня Азія, Левант, Єгипет, Північна Африка, більша частина Іспанії та Португалії, частина Північної Індії.
3. Здається Омейя та Абул-Аббас Кривавий
1. Что вы знаете о Кене-хане (Кенесары Касымове)?
Он был государственным деятелем, полководцем, а также руководителем национально-освободительной борьбы казахского народа против Российской империи.
2. Почему Кене-хан организовал поход на Кыргызстан?
В ответ на атаку кырыизов хан организовал поход на кыргызов, нанеся значит. урон кыргызам в местности Кара-Балта.
3. Как и когда начался набег Кене-хана?
1837-1847 гг
Одно из крупнейших восстаний казахского народа под предводительством хана Кенесары Касымова против Российской Империи.
4. Что вы знаете о военной хитрости, получившей название “”?
Военная тактика Ормон-хана, хитрость, применяемая для выхода из сложных ситуаций, получения выговора, устрашения противника.
5. Чем закончились сражения у горы Май-Тюбе хребта Текеликтин сени- ри и в местности Мыкан?
Отступление началось в 22:00. Бригада Дженкинса осталась в виде арьергарда в ущелье Тернера. Бригада простояла в ущелье до 4 часов утра 15 сентября и отошла, а на её месте осталась кавалерийская бригада Фицхью Ли. 5-й Вирджинский кавалерийский полк под командованием Томаса Россера остался прикрывать ущелье Фокса
6. В каких регионах Кыргызстана народное движение в 40-50-х гг. XIX в. против власти Кокандского ханства приняло наибольший размах?
Иссык-Куль, а также жители восточной части Чуйской долины, Кемина, Кочкора, Джумгала и Кетмалды