М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
szelenkooz1uqs
szelenkooz1uqs
03.02.2022 09:29 •  История

До складу якої держави входили Київщина, Переяславщина, Чернігово-Сіверщина, Східне Поділля на прикінці 14 ст.? Угорщини
Польщі
Литви
Молдавського князівства
Московії

👇
Ответ:
Pincode11
Pincode11
03.02.2022

Литва це точно❤️

Объяснение:

Рад обращайтесь ❤️

4,7(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
apajcheva
apajcheva
03.02.2022

Володимир Мономах, який народився 26 травня 1053 та помер 19 травня 1125, був великим князем київський. Він був чудовим державним та політичним діячем, а ще й непоганим письменником. За часів князювання Володимира, а це з 1113 по 1125 роки,тобто 12 років, було набагато покращено політичне й економічне становище Київської Русі. Морально-етичні учення Володимира Мономаха базуються на християнських підґрунтях і має за ціль війну зі Злом через приборкання своєї гордовитості та уникнення гріхів, стальне дотримання праведності, здатне подолати все неправедне, що є у світі.

Державна мудрість , усвідомлення недоцільності будь-якого спротиву Провидінню і Промислу Божому, помірність у життєвих вимогах, активна благодійність, стриманість в емоційно-вольових проявах , втілення у щоденну практику трьох основних імперативів — «покаяння», «сліз», «милостині» — це, на впевненість великого князя київського, умова для здобуття Царства Небесного,тобто потрапляння у Рай. Тому найголовнішою його працею,на мою думку, було написання літопису «Повчання Володимира Мономаха дітям».

4,8(18 оценок)
Ответ:
xennika
xennika
03.02.2022

На межі III-II тис. до н. е. острови й узбережжя Егейського моря стали ареною розвитку своєрідних культур. Особливо вирізнялися острів Крит і місто Мікени в північно-східній частині півострова Пелопонес. Відкрили крито-мікенську цивілізацію археологічні розкопки Артура Еванса і Генріха Шлімана на межі XIX-XX ст.

На острові Крит існувало кілька самостійних міст (Кносс, Фест, Тіліс та ін.), в яких з II тис. року до н. е. з’являються перші палаци критської культури. Від східних палаців їх відрізняло складне внутрішнє планування у поєднанні з комфортом ("критські лабіринти"), система спеціальної вентиляції, водопостачання, високохудожній стінний живопис. На Криті не будувалися храми, для культових обрядів використовували алтарі біля палаців або у "священних гаях".

У кінці XV ст. до н. е. критські палаці зруйнували варварські племена ахейців і з цього часу підвищується новий культурний центр – ахейське місто Мікени.

Объяснение:

4,4(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ