Українці (самоназва) - один з найбільш численних слов'янських народів світу, другий за чисельністю східнослов'янський народ (понад 45 млн. Чоловік), з них на Україні - понад 37 млн., В Росії - близько 3 млн. (2002 г.), в інших республіках колишнього СРСР - понад 2 млн.
Кажуть українською мовою слов'янської групи індоєвропейської сім'ї. Поширені також російська (переважно на Півдні і Лівобережжі), а на Західній Україні серед літніх людей - польську мови.
Віруючі українці - в основному православні, що належать до Української православної церкви (Московського патріархату), в меншій мірі - до Української православної церкви - Київський патріархат і Української автокефальної православної церкви. На Західній Україні є також католики, більшість яких (бл. 90%) - католики візантійського обряду (греко-католики, уніати), решта - католики латинського обряду.
Формування української народності відбулося в XII-XV ст. на основі південно-західної частини східнослов'янського населення, який входив раніше до складу давньоруської держави - Київської Русі (IX-XII ст.). Основним історичним центром становлення українського народу було Середнє Подніпров'я - Київщина, Переяславщина, Чернігівщина. Чималу інтегруючу роль грав при цьому повсталий з руїн після розгрому золотоординськими загарбниками в 1240 г. Киев, де знаходилася найважливіша святиня православ'я - Києво-Печерська лавра. До цього центру тяжіли інші південно-західні східнослов'янські землі.
У XVI-XVII ст. в ході боротьби з іноземними завойовниками український народ істотно консолідувався. Найважливішу роль зіграло при цьому виникнення козацтва (XV ст.), Який створив державу (XVI ст.) Зі своєрідним республіканським ладом - Запорізьку Січ, яке стало політичним оплотом визвольного руху.
Якщо щось не так ... Вибачте. Я російська і користувалася перекладачем.
1)А,Б,Г,Е
2)позитивные моменты
1.Крепкая семья, установлена твердая иерархия с одним центром силы.
2. Отсутствие разводов.
3.Мужчины и женщины в обществе име высокий статус, берегут свою честь. Честь при патриархате это не пустой звук.
негативные моменты :
1.Полная зависимость от отца/мужа
2.Задтруднительный процесс получения образования и работы для женщин
3)1 - паспортная система
2 - крестьяне
3 - проживание основной части населения в селах
4) План :
1)Внешний вид города :
а)улицы
б)постройки
2)Влияние промышленного развития на внешний вид населенных пунктов :
а)городов
б)сел
3)Инновации внутри города и повышени еудобства проживания в нем:
а)внедрение железной дороги
б)городское освещение
в)водопровод
г)городские канализации
д)появление телефонной связи
P.s Если не трудно, поставь пять звезд, нажми и сделай лучшим ответом, я очень долго писал этот ответ, хочу получить уровень "отличник" )
1) Придушив галицьке боярство, 3) Виступив із планом «дотримания доброго порядку на Русі», (реформи, згідно з якими слід було уладнати міжкнязівські чвари, обрати центральну владу, згуртуватися для спільної боротъби половцями, та щоб зупинити процес розпаду КР).
2) Завоював Київ (1202 р.), був Великим князем киівським; Загинув у 1205 р. неподалік польського міста Завихвоста, потрапивши до засідки під час походу проти польського князя. Галицько-Волинська держава розпалася по смерті князя. активізації галицького боярства (боярська смута). до 1238 р. Галицько-Волинське князівство припиняс свос існування внаслідок Смута - період чварів і заворушень. Основні події часів боярської смути (1205-1238 р.) р Фактичний розпад князівства на дві частини: у Волинському князівстві правила вдова Pомана Анна (як регентша при малолітніх синах Данилі та Василькові); галицькі бояри ій не підкорялися; 2) У Галичі правлять князі, за і боярами; 3) 1з 1219р. починається боротьба Данила Романовича за повернення батьківської спадщини; 4) До 1228 р. Данило Романович об'еднує всю Волинську землю й передае ї братові Васильку, сам готується відвоювати Галицьке князівство в угорців і бояр; 5) 1238 р. —Данило Романович заволодів Галичем і відновив єдність держави.