М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
khydyrov1404
khydyrov1404
08.04.2021 13:03 •  История

Театр Древней Греции 1. какой был любимый праздник у греков?
2. Кто сидел в театре на первых рядах?
3. Какие типы пьес разыгрывали актёры?
4. Сколько времени люди проводили в театре?
5. в честь какого Бога устраивали представления?
6. Почему актёры были в масках?​

👇
Ответ:
bodnarhuk83
bodnarhuk83
08.04.2021

1)1 января - Новый год

2)6 января - Крещение (Богоявление)

3)За 41 день (7 недель) до Пасхи - Чистый понедельник

4)25 марта - День независимости (день началa революции 1821 г.).

5)Апрель-май - Пасха

6)1 мая - День Труда.

7)15 августа - Успение Богородицы.

2

ответ:Почетные гости

Объяснение:Жрецы, должностные лица, Победители Олимпийских игр

3

Актер – обитатель ночлежки, пьяница. Автор не называет настоящего имени героя, да и сам он его давно забыл. Помнит лишь, что его сценический псевдоним был Сверчков-Заволжский. Память актера уничтожена алкоголем, он постоянно пытается вспомнить и продекламировать стихи и отрывки пьес. Сам признается: «Мой организм отравлен алкоголем».Странник Лука приносит ему надежду на выздоровление, рассказывая о бесплатной клинике для алкоголиков. Актер мечтает туда попасть и исправить свою жизнь, вернуться на сцену. Идея настолько его воодушевила, что он сам дополняет её подробностями  и деталями: «Искать город... лечиться... Ты - тоже уходи... Офелия...  иди  в монастырь... Понимаешь - есть  лечебница  для  организмов...  для  пьяниц...Превосходная лечебница... Мрамор... мраморный пол! Свет... чистота,  пища...всё - даром! И мраморный пол, да! Я ее найду, вылечусь и... снова буду...  Я на пути к возрожденью... как сказал... король... Лир! Наташа... по сцене мое имя Сверчков-Заволжский... никто этого не знает, никто!»

После исчезновения Луки Актер разочаровывается в своих мечтах и кончает жизнь самоубийством. Судьба Актера явно ассоциируется с рассказанной Лукой притче о праведной земле.\

4)от 2 часов до 12 часов

5)Дионис

6)Маска при загадочном выступлении

4,7(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DanaФайн
DanaФайн
08.04.2021

ответ: Попри те, що прийняття Маніфесту зупинило революцію, але він не задовольняв вимог суспільства повністю.

Маніфест давав виборче право практично всім громадянам, проголошував ряд демократичних свобод і ознаменував собою перехід Росії на новий рівень державного управління. Одноосібна влада монархії значно ослабла, з’явився більш сучасний законодавчий орган, який повинен був враховувати інтереси народу.

Небажання імператора відпускати владу призвело до того, що він залишив за собою одноосібне право розпустити Думу в будь-який момент. Маніфест прослужив кілька років, однак не зміг повністю задовольнити вимоги народу. У 1917 році відбулася нова революція і монархія була повалена.

Объяснение:

4,5(16 оценок)
Ответ:
bastovayasofia
bastovayasofia
08.04.2021

1. Електрична лампа

На винахід електричної лампи Томаса Едісона підштовхнула газова компанія, що погрожувала відключити газ в його майстерні за несплату. Американець розробив план по зниженню вартості виробництва лампи. У 1880 році він запатентував свій винахід - першу електричну лампочку з тривалим терміном служби. Едісон розробив і налагодив промислове виробництво ламп та складових: кабелів, електролічильників, генераторів.

Винайдена Едісоном електрична лампочка, горить з 1901 року до цього часу біля будівлі пожежної охорони міста Ліверморс.

2. Телефон

Офіційним винахідником телефону, здатного передавати звуки людської мови, вважається американець шотландського походження Олександр Грем Белл. Створення першого телефону в світі зафіксовано в 1876 році, саме тоді подали заявку на патент на винахід, який зробив революцію в науковому світі. Принцип роботи телефону був описаний за 20 років до цієї події в дисертації Шарля Бурселем, втілити та запатентувати зі звукопередачі за до електрики зумів тільки Белл.

3. Комп'ютер

У 19 столітті англієць Чарльз Беббідж близько підійшов до розробки основних функцій комп'ютера, що тепер його вважають батьком комп'ютера. Перша спроектована Беббідж машина, диференційний двигун, працювала на паровому двигуні. Вона вираховувала таблиці логарифмів і заносила результати на металеву пластинку. Працююча модель, яку він створив в 1822 році, була шестицифровим калькулятором, здатним виробляти обчислення і друкувати цифрові таблиці.

4. Акумулятор

Першим зробив крок до створення акумуляторів Алессендро Вольта, але він не здогадався, як зробити отриманий ним гальванічний елемент, що перезаряджається. Інший вчений німець Вільгельм Зінстеден гав ефект отримання постійного струму при зануренні свинцевих пластин в сірчану кислоту, але не зробив з цього висновків, які можна застосувати на практиці.

Проте французький вчений Гастон Плант створив в 1859 році свинцево-кислотну батарею, яку можна було на відміну від гальванічного елементу перезаряджати.

5. Окуляри

Як своєрідний оптичний прилад окуляри використовували у 13 столітті. Перша згадка про властивості сферичного скла належала арабському вченому Ібн аль-Хайсама. Уже в X столітті він дуже наближено викладає особливість заломлення променів світла через такі скла і вважає, що при погляді через сегмент скляної кулі виходить збільшення предметів.

До середини 13 століття окуляри виглядали як відполіровані прозорі шматочки скла і кристалів. Виготовляли їх, переважно, для одного ока, трохи пізніше їх почали прикрашати металевою оправою.

4,6(55 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ