М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AliceKrauch
AliceKrauch
16.02.2023 20:09 •  История

, за до допоміжних джерел складіть історичний портрет князя Лева Даниловича та Володимира Васильковича за планом.
1) Становлення особистості історичного діяча.
2) Особисті якості й риси характеру.
3) Діяльність історичного діяча.
4) Ваше особисте ставлення до історичного діяча.

👇
Ответ:
Даник1111112
Даник1111112
16.02.2023

Лев I Дани́лович (бл.1228 — бл.1301) — князь перемишльський (бл. 1240—1269), белзький (після 1245—1269) і галицький (1264—бл. 1301), претендував на литовську (1269) та польську (1289) спадщину, здобув володіння на Закарпатті та Люблінську землю. Другий син короля Данила Романовича і Анни Мстиславівни. У західноєвропейських джерелах називається Королем Русі, хоча в руських джерела ніколи так не титулувався.

 У 1240 році разом з батьком був в Угорському королівстві, де Данило шукав союзників проти монголо-татар.

 Військово-політичну діяльність князь Лев Данилович розпочав ще за життя свого батька, беручи участь у всіх його походах. 1244 року був у війську Данила, яке зазнало невдачі у битві проти претендента на галицький престол князя Ростислава Михайловича на р. Січниці, лівій притоці Вишні у Перемишльській землі.

 Взяв участь у битві під Ярославом 1245 року, у якій війська Данила Галицького розбили Ростислава Михайловича.

  У 1247 році (за іншими даними, в 1251—1252) для зміцнення союзу з Угорським королівством Данило Романович одружив його з донькою Бели IV Констанцією. Можливо, на знак цієї події було засновано місто Львів, назване іменем Лева Даниловича.

1249 року брав участь у поході на Слонім в ході втручання галицько-волинських військ в литовські усобиці на стороні князя Товтивіла.

  У 1252—1254 роках разом з батьком воював з монголо-татарським баскаком Куремсою. В цей ж час, 1252 року, здійснив похід у чеські землі на підтримку брата Романа в ході війни за австрійську спадщину Бабенбергів.

 Зимою 1253—1254 року очолив похід у ятвязьку землю проти князя Стекинта. В ході цієї війни з наказу Данила швидким маршем перекидує військо до Бакоти і приводить до покори боярина Милія, який став ординським баскаком.

 Наступної зими здійснив каральний похід у Болохівську землю, князі якої як ординські данники підтримали Куремсу (Коренцу) у верхів'я Південного Бугу.

У кінці 1255 року вирушив до Новогрудка на до братові Роману, який претендував на литовський престол, після чого розбив ятвягів.

  Після смерті короля Данила у 1264 р. в додачу до Перемишльського князівства отримав також Галицьке та Белзьке.

  У 1267 році великий князь литовський Войшелк передав литовський престол Левовому братові Шварну, який був його швагром, а сам постригся в монахи у одному з монастирів Галичини. Згодом Лев покликав Войшелка погостювати та вбив під час сварки, ймовірно через те що останній зробив своїм наступником Шварна а не його. Після цього стосунки між литовськими та руськими князями значно погіршились і вилились у спустошливі війни.

Проте 1269 року помер Шварно Данилович і Лев успадкував Холм і Дорогичин, та передав останні своєму сину Юрію. В цей же час здійснив невдалу спробу утвердитись у Литві в якій Шварно був великим князем був. 1270 року помер Василько Романович, який, здається, перед смертю пішов у монахи, і відтоді Лев, як старший з Романовичів де-факто став верховним князем Галицько-Волинського князівства.

4,6(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
idknotforlong
idknotforlong
16.02.2023

Юрта состоит из следующих составных частей: • Деревянный каркас. • Войлочное покрытие. ... Юрта обязательно должна иметь раздвижную решетчатую основу (называется кереге). Эта основа состоит из нескольких крыльев или секций. Купольные жерди образуют места скрещения, которые скрепляются полосками из верблюжьей кожи. Это позволяло решетке легко сдвигаться, а люди даже не задумывались об использовании гвоздей. В войлоке юрты всегда было отверстие, из которого выходил дым, ведь разжигали открытый очаг, который был и камином и лампой. Юрта была своеобразной семейной реликвией, которую передавали из поколения в поколение.

а лайк поставил

;-)

4,5(31 оценок)
Ответ:
GameOverYouTube
GameOverYouTube
16.02.2023

1 Индия была самой обширной колонией Британской империи,из нее экспортировалось самое большое количество сырья,драгоценных камней,специй,именно это ценилось в Европе

2Уровень культурного развития народов Африки в 19 веке сильно отличался в пользу североафриканского побережья Средиземного моря. Несмотря на то, что на территории всего африканского континента не было ни одного независимого государства (все они были колониями больших европейских, а также Османской империи), север Африки населяли арабы, имевшие богатое культурное наследие - литературу, науку, изобразительное искусство, музыку, архитектуру. Однако все арабские государства северной Африки были колонизированы, экономика их была отсталой и зависела от метрополии. Остальные государства Центральной и Южной Африки сильно отставали от Севера как в культурном, так и в экономическом отношении. Политически и экономически все эти народы зависели от колонизаторов. С точки зрения быта все без исключения африканские страны были очень отсталыми, более или менее цивилизованная жизнь наблюдалась в местах проживания европейцев и богатых африканских вождей, князьков и прочих феодалов.

Объяснение:

4,4(22 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ