Сипаї — Наймані колоніальні війська в Індії у XVIII - першій половині XX століття англійських та інших колонізаторів, які були створені з місцевого населення.
8 липня 1859 року якщо не помиляюсь
История начинается с японского вторжения на территорию Китая в 1931 году.
Спустя два года – в 1933 году – Адольф Гитлер получает власть в Германии и, как следствие, Германия выходит из организации Лиги Наций.
Через год Германия пытается провести первый аншлюс Австрии.
Следом, в 1935 году, Италия во власти Муссолини вторгается в Эфиопию.
В гитлеровскую коалицию вступает Япония и заключается с Германией антикомминтерновский пакт. Это происходит в 1936 году. А в 1937 году в коалицию вступает Италия, и также присоединяется к пакту.
1938 год становится раковым для Чехословакии, Судетскую область которую аннексировала Германия, и для Австрию, которая была присоединена к Германии.
39 год века ознаменован оккупацией Чехией Германией, итальянским вторжением в Албанию. Подписывается пакт Молотова и Риббентропа между Германией и Советами.
1) Наймані колоніальні війська в Індії у XVIII - першій половині XX століття англійських та інших колонізаторів, які були створені з місцевого населення. Складали значну частину британської колоніальної армії.
Дворянська кіннота османських султанів.
2) Повстання сипаїв (Сипайське повстання, Індійське народне повстання 1857—1860, Перша війна Індії за незалежність) — повстання індійських солдатів проти жорстокої колоніальної політики британців у 1857—1859 роках. Повстання почалося на півночі від Бенгалії до Пенджабу і в центральній Індії. Основна ініціатива була зроблена з боку армії і незадовго до цього відсторонених від влади махарадж, але в деяких областях його підтримали селяни, і воно перетворилося на загальне повстання.
Объяснение: