М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ygthjkujny
ygthjkujny
25.05.2021 18:59 •  История

Стр.162-163 ответьте на вопросы 1,2.3,4 5 класс всемирная

👇
Открыть все ответы
Ответ:
koninaes
koninaes
25.05.2021

що стосується самої Русі:

Державний вплив: Русь була формуванням східнослов'янських племен і племінних союзів. Вона поступово розвивалася в князівства та держави, такі як Київська Русь, Волинська Русь, Галицько-Волинська держава тощо. Князі та княгині керували цими державами, а столицею був Київ.

Господарство: Русь мала сільськогосподарську економіку, основану на землеробстві, скотарстві та ремеслах. Землеробство було основним заняттям, де люди вирощували зерно, овочі та плоди. Велике значення мав також скотарство, включаючи вирощування худоби та рибальство.

Культурний вплив: Русь мала свою унікальну культуру, яка була сумішшю східних та скандинавських впливів. Українська мова, література, музика та мистецтво розвивалися в межах Русі. Християнство, особливо православна віра, була важливою частиною руської культури.

Загалом, Русь була значною силою в Східній Європі і відігравала важливу роль у формуванні української та російської культур, державності та господарства. Вона сприяла розвитку східнослов'янського світу та мала значний вплив на подальшу історію та культуру цього регіону.

4,8(22 оценок)
Ответ:
strelecky
strelecky
25.05.2021

"Радянська людина" - це концепція, яка була поширена в СРСР і визначала ідеал особи, що відповідає соціалістичним ідеалам та ідеології комунізму. Радянська людина мала бути активним учасником радянського суспільства, відданою своїй країні та комуністичній ідеї, готовою працювати на благо колективу і виконувати свої обов'язки перед державою.

"Осадництво" - це процес заселення і освоєння нових територій, який передбачає розміщення людей на непоселених або слабо заселених землях з метою ведення сільського господарства, будівництва і розвитку інфраструктури. Осадництво може бути здійснене як добровільно, так і за участю держави, яка сприяє переселенню населення на нові території.

"Пацифікація" - це процес підкорення або придушення опору, зазвичай збройного, в певній території або серед певної групи людей з метою забезпечення контролю або поновлення порядку. Термін часто використовується в контексті військових або політичних операцій, коли здійснюється активна діяльність для придушення повстань, розбещення опозиції або встановлення контролю в конфліктній ситуації.

Объяснение:

тому що

4,4(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ