М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vasilisa00700
Vasilisa00700
13.08.2020 06:38 •  История

Дидактична гра «вірю не вірю». Серед пропонованих тверджень є правильні й
помилкові.

1) Італія розташована на Балканському півострові.

2) Природно-кліматичні умови Італії не сприяли
розвитку мореплавства.

3)Згідно з легендою , роком заснування Риму
вважається 753р. до н. е.

4) Засновником Риму був Нума Помпілій.

5)Патриції — нащадки найбільш знатних родів.

6) Разом із царем правив сенат — рада старійшин.

7) Останній цар був вигнаний із Риму в 610 р. до н. р.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
roversun7
roversun7
13.08.2020

Слов'яни - одна з найчисленніших груп давньоєвропейського населення. З розселенням арійських племен по цілій Європі й великій частині Азії, почали вибиватися поміж іншими племенами й слов’яни, що первісно займали землі поміж рікою Одрою на заході, Дніпром на сході, Карпатами й Судетами на півдні й прибережною, над балтійською смугою на півночі. До самого балтійського побережжя вони не доходили, так само, як дуже довго держалися здалека від чорноморського побережжя.

Слов’яни були вдачі войовничої, сміливі й жорстокі, а при тому надзвичайно свободолюбні. Вірили в сили природи, але релігія була краще розвинута в західних, аніж східних слов’ян.

Займаючись скотарством і бджільництвом, особливо поширили слов’яни хліборобство й огородництво. Доказ на це - спільні всім слов’янам назви жита, пшениці, ячменю, вівса, проса, льону, конопель, сіна, овочів, ягід, а далі рала, серпа, коси, мотики, лопати, ратая, орання, сіяння, жатви, і т. п. З ремесел знали ткацтво й кушнірство та домашнє майстерство, при якому послугувалися сокирою, долотом і кліщами. Жили селами й оборонялися перед ворогом у городах, що їх обводили окопами. Їх зброєю були лук, стріли, меч. Рахувати вміли до тисячі. Вміли будувати хати з вікнами й дверми, варити мед і виробляти з молока сир та масло. З окрас носили персні та гривні.

В арабських джерелах згадується про союзи слов'янських племен - об'єднання східних племен ще до створення Київської Русі. Слов'яни жили родами, племенами. Найдавніший вітчизняний літопис, згадуючи про розселення слов'ян у Східній Європі називає різні племена: словени, кривичі, поляни, в'ятичі, радимичі, древляни, сіверяни та ін.

Прабатьківщина слов’ян

Объяснение:

4,8(21 оценок)
Ответ:
Sosushka
Sosushka
13.08.2020
1)Марий сделал военную реформу, начавшуюся с включения римских граждан, не имеющих земли, в число подлежавших к призыву. Подготовка солдат стала более интенсивной, за счет форсированных маршей, занятий бегом, приглашения инструкторов с гладиаторских школ. Теперь, благодаря  обилию добровольцев, римский легион увеличился с 4200 до 5000-6200 легионеров. Теперь, легион состоял не из 30 манипул, а из 10 когорт, и 6 центурий каждая. Центурия состояла из 100 человек и делились на группы по 10 человек.                                           2)Конфликт разгорелся прежде всего из-за неразрешимых противоречий между двумя группировками, сплотившимися вокруг Луция Корнелия Суллы с одной стороны и Гаем Марием младшим с другой. Марианцы, удерживая власть недемократичным путём, стремились законсервировать существовавший порядок. Неизвестно ни одной их реформы кроме тех немногих, с которых они собственно и пришли к власти. 
4,5(19 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ