М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tayasivakova
tayasivakova
08.04.2023 07:26 •  История

Держава Само -- найдавніша слов'янська держава Заснована 623р. Проіснувала 35 років

👇
Ответ:
dashaevа07
dashaevа07
08.04.2023

а яка суть запитання? потрібно повідомлення?

4,4(21 оценок)
Ответ:
Azimov1177
Azimov1177
08.04.2023

Объяснение:

Найдавніша відома держава слов'ян. Існувала на території сучасних Чехії і Нижньої Австрії. Державне утворення існувало в 623—660 (деякі автори називають 626—661 роки), на території моравів, чехів, лужичан, хорутан і панонців. В останніх десятиліттях VI століття слов'яни, що жили в Паннонській низовині та по сусідству з нею, зіткнулись з Аварським каганатом. Роздрібнені слов'янські племена мусили боронитись на два боки — з одного авари, з іншого Візантія. Проте, коли авари розпочали війну проти Константинополя, наслідні візантійські імператори поспішили розпочати перемовини із колишнім ворогом — слов'янами.

4,6(6 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ромб13
ромб13
08.04.2023
Средневековый город - это город который существовал в эпоху средневековья .
Не имеет значения у франков или у римлян
Самым существенным изменением в общественной жизни средневековой Галлии стал упадок торговли и кризис городской жизни. Хотя в Тёмные века уже существовало множество «городов», они являлись всего лишь укреплёнными поселениями или торговыми центрами, окружёнными правительственными или религиозными сооружениями; множество этих городов произошло от римских городов. Однако отмечается развитие сельского хозяйства, в особенности начало применения нового тяжелого плуга и растущие масштабы использования системы трёхпольного севооборота.
4,5(91 оценок)
Ответ:
LadyZed
LadyZed
08.04.2023

постанова ЦК КПУ № 16 / 18-3 «Про видання „Історії міст і сіл Української РСР“».

Це перша фундаментальна історична праця, кожний том якої висвітлював історію населених пунктів окремих областей України, а їх на той час налічувалося майже 40 тисяч.

Важливе місце у збиранні матеріалів для написання нарисів про міста і села належить обласним державним архівам, музеям, краєзнавчим науково-дослідним установам. Неабияку роль в цьому зіграли і наукові бібліотеки, де найбільш повно зосереджено краєзнавчу літературу. Очолювала цю роботу Державна історична бібліотека України, яка спільно з Інститутом історії АН України розробила методичні рекомендації щодо організації роботи обласних бібліотек з надання до авторам «Історії міст і сіл…», роботу архівістів очолював на міністерському рівні О. Г. Мітюков.

Історіографія історії України містить значну кількість робіт, присвячених написанню фундаментальної колективної праці. Дослідники історії створення енциклопедичного довідника «Історії міст і сіл Української РСР» збагатили вітчизняну історіографічну спадщину студіями, які розкривають структуру, функціонування Головної редакційної колегії видання (головний редактор — П. Т. Тронько), результати та значення співпраці науковців і громадськості.

Видання «Історії міст і сіл Української РСР» також було здійснено і російською мовою.

Сьогодні стоїть питання про перевидання «Історії міст і сіл Української РСР» у новій редакції (із змінами та доповненнями). Роботу з підготовки видання до друку покладено на Національну спілку краєзнавців України[1][2][3].

4,8(80 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ