М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
100π100
100π100
28.12.2020 05:35 •  История

Що є основною причиною козацьких повстань кінця 16ст​

👇
Ответ:
Rezars19
Rezars19
28.12.2020

ответ:Причини :  

-збільшення панщини для селян

-визнання козацтва як стану

-релігійний гніт

-національний гніт

Объяснение:

4,6(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sluvka123123
sluvka123123
28.12.2020

Громадя́нська війна́ в США — війна між північними штатами США і 11 рабовласницькими штатами Півдня, які відділилися від Сполучених Штатів Америки і повстали з метою збереження рабовласницького ладу на території півдня США.

Війна почалась з битви за Форт-Самтер 12 квітня 1861 року і закінчилась 26 травня 1865 року, коли останні війська конфедератів здалися. Під час війни відбулося близько 2000 битв. Ця війна була найбільшою за масштабом людських втрат серед усіх війн, де брали участь США.

Війна була логічним наслідком протистояння двох систем — рабства та вільної праці. Першу систему підтримували південні штати, політичною елітою яких були великі плантатори-рабовласники. Для суспільства Півдня характерними були расистські переконання. Ті види робіт, які виконували темношкірі, вважалися негідними білої людини, навіть бідняка. Північні штати навпаки: в їх конституціях рабство було заборонене. Основою сільського господарства там були вільні фермери. Увесь довоєнний час характеризувався намаганням південних штатів розширити територію рабовласництва за рахунок нових штатів. Так, наприклад, 1820 року був прийнятий так званий Міссурійський компроміс, що поділив територію на захід від річки Міссісіпі за паралеллю 36°30' пн.ш. на дві частини — рабовласницьку на півдні й вільну на півночі. На півночі прогресивна спільнота намагалася допомагати рабам: видавала антирабовласницьку літературу, організовувала нелегальну втечу рабів до вільних штатів.

4,7(90 оценок)
Ответ:
helppliizzzz
helppliizzzz
28.12.2020
Венская система международных отношений (Система Европейского концерта) — система международных отношений, сложившаяся послеНаполеоновских войн. Была нормативно закреплена Венским конгрессом1814—1815 гг. В конгрессе, проходившем вВене под председательством Меттерниха, участвовали представители всех европейских государств за исключениемОсманской империи. В рамках этой системы впервые было сформулировано понятие великие державы (тогда в первую очередь Россия, Австрия,Великобритания), окончательно оформилась многосторонняя дипломатия. Многие исследователи называют Венскую систему МО первым примеромколлективной безопасности, что было актуально на протяжении 35 лет, до начала Крымской войны. Также были систематизированы и ранги (посол, посланники поверенный в делах) и четыре типа консульских учреждений. Были определены дипломатический иммунитети дипломатическая вализа.
4,4(43 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ