Першим імператором (в сучасному розумінні) Риму став Октавіан Август: після перемоги над Марком Антонієм і поверненням з Єгипту він влаштував тріумф та 13 січня 27 року до н. е. склав із себе надзвичайні повноваження перед сенатом і оголосив про реставрацію Республіки, але залишив за собою командування 75 легіонами і титул імператора.
Після вбивства імператора Коммода Римська імперія вступила в Кризу третього століття, коли почали з'являтися численні узурпатори . В 395 імперія була остаточно поділена на Західну Римську імперію та Східну Римську імперію.
В 476 був повалений останній Західно-римський імператор Ромул Август
Ігор Сікорський
Відомі українські вчені у розвиток світової науки внесли величезний вклад. Наша розповідь відкриває Ігор Сікорський. Це прізвище без перебільшення знають на всіх континентах, в кожному забутому куточку світу.
Народився винахідник в 1889 році в Києві. Ідейним натхненником для юного Ігоря став Леонардо Да Вінчі. Вже в ранньому дитинстві проектувальник поставив перед собою конкретну мету – створити вертоліт. Вже до двадцяти років він сконструював десятки літальних апаратів, більшість з яких розбилися на випробуваннях. Кращі зразки отримали премії на різних турнірах, і цей факт не міг не надихати на подальші дослідження, які випередили свій час на десятки років. Так, Сікорський винайшов найбільший на той момент біплан, у якого було цілих чотири мотори. Згодом літак використовувався у якості бомбардувальника.