М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
torshindanya
torshindanya
25.08.2021 18:42 •  История

Задание 2.Определи преимущества и недостатки наемной армии. В таблице проставь номера ответов. (56) 1.Наемник- профессиональный воин, мастер своего дела. 2.В армии легионер мог накопить денег, а после службы получить от государства землю заняться мирным трудом. 3. Наемники могут повернуть свое оружие против кого угодно. 4. Наемников можно перекупить. 5.Наемное войско воюет за деньги, а не за родину. Преимущества Недостатки​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
bereza11
bereza11
25.08.2021

про те що Мазепа був дійсно впливовою людиною , котра змогла донести козакам, що Украіна має бути вільною (також тоді багато козаків продавалися Росіі ,бо могли там заробляти).

і за російсько-польською угодою Запорозька Січ перейшла з-під подвійного підпорядкування Варшаві та Москві під 1000% владу Росіі. А під впливом Мазепи запорожці відмовилися присягати на вірність Петру 1.  

Мазепа з військом залишив свою столицю Батурин і вирушив на північ, щоб з’єднатися з армією шведського короля Карла 12.  І це означало відхід українського гетьманату на чолі з Іваном Мазепою від зверхності російського царя Петра 1. Дуже довго у всіх книжках писали , що це була зрада. Але це була відчайдушна спроба врятувати укр народ. Ось чому козаки пішли за ним

Объяснение:

4,4(26 оценок)
Ответ:
Anili
Anili
25.08.2021

1. Новгород був одним з центрів Русі  і фактично став першою столицею Русі.(але недовго, потім князь Олег пішов в киів і переніс столицю туди).  через новгород пролягав відомий торговий шлях  "із варяг в греки". Це означало , що новгород став автоматично лакшері розвинутим  містом,через яке був шлях на Візантію. тобто торговля відкривалась напряму, бо було "вікно в європу".  

2. В новгород везли всю дань. коли там ще володимир сидів.

3 коли прийшов Ярослав мудрий - саме в новгороді  почали камяні великі будівлі будувати.

4 в європі було срібло і це не подобалось лакшері новгородським царям, вони почали золоті монети робити, на яких був "воин с копьем", тому монетку називали вже "копейка"

Объяснение:

4,6(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ