М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Дима2005Dima
Дима2005Dima
13.09.2022 17:16 •  История

Студентам слід опрацювати статтю: Каганов Ю.О. «Останкінський шприц» і український глядач: радянське телебачення у 1950–1980-х рр. URL: http://uamoderna.com/md/kahanov-kremlin-tv

Після опрацювання праці студентам слід у Moodle написати ессе (до 2 тис. знаків), в яких вони зможуть відповісти на запитання та продемонструвати свої уміння інтерпретації історичного матеріалу та надавати оцінку історичним подіям.

Проблемне запитання: Яким чином відбувалося конструювання саме української радянської людини засобами телепродукту? ( написать сочинение )

👇
Открыть все ответы
Ответ:
vlad09101986
vlad09101986
13.09.2022

Золотая Орда

Золотая Орда получила свое начало, как отдельное государство, в 1224 году, когда хан Батый пришел к власти,

а в 1266 году окончательно вышла из состава Империи монголов.

Создателями Золотой Орды являлась немногочисленная монгольская верхушка, которую очень быстро ассимилировало местное тюркское население (половцы, волжские булгары и др) . На начальном этапе население состояло из тюрков, славян, финно-угоров, а так же незначительного количества монгол.

К концу XIV – началу XV в. , основное население Золотой Орды называлось уже татарами.

Кроме собственно татар, в Золотой Орде проживали и другие тюркские (хорезмийцы, башкиры и др) , славянские, финно-угорские (мордва, черемисы, вотяки и др.) , северокавказские (ясы, аланы и др. ) народы.

Тюркское население восточного крыла Золотой Орды составило основу современных казахов, каракалпаков и ногайцев.

Тремя же столетиями раньше эти территории назывались по-другому, и единого названия для них не существовало.

«Золотую орду» также называли государством кипчаков (половцев).

4,8(71 оценок)
Ответ:
dmitrykim2000
dmitrykim2000
13.09.2022

Ось. Японія після 2світової. Вибирай потрібне.

Объяснение:

2 вересня 1945 року підписується капітуляція Японії, що означало закінчення 2-ї світової війни. Враховуючи те, що основна участь у війні з Японією була американська (СРСР приймав активну участь у розгромі Японії на територія Маньчжурії лише на останньому етапі війни) вже 25 вересня 145 року з’являється документ Держдепартаменту США під назвою "Основні принципи політики США відносно Японії у початковий період окупації".

Якщо відзначити, що окупаційними військами були на 98% війська США (символічний контингент був Австралійський і Великобританії), США запропонували СРСР прийняти участь в окупації але при умові командування окупацією генерала МакАртура.

Основна тема цього документу – здійснення окупаційної політики у Японії повинно були привести до створення там державної влади, яка буде підтримувати цілі США. Отже США не признавали, що основна мета окупаційного періоду – створення лояльної Японської держави. Але враховуючи те, що не лише США брали участь у війні з Японією, потрібно було створити якийсь міжнародний орган, який мав підготувати підписання угоди. Таким органом стала Далекосхідна консультативна комісія (ДКК), і була створена в жовтні 1945 року.

До її складу входили: США, СРСР, Китай, Великобританія, Франція, Австралія, Нова Зеландія, Канада та Нідерланди. Функції ДКК, як це було сформульовано, обмежувалось наданням рекомендацій головнокомандуючому генералу МакАртуру, тобто робота ДКК мала дорадчий характер. В грудні 1945 року в процесу роботи московської наради міністрів закордонних справ, статус та назва комісії змінилася: ДКК змінили на далекосхідна комісія, основною метою її стало формування принципів щодо післявоєнного врегулювання з Японією. Причому великі держави отримали право вето в комісії, щоправда воно стосувалося лише політичних питань.

4,4(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ