Объяснение:
МИНДОВГ (Миндаугас; Mindaugas) (ум. в 1263), подчинил русские города Новгородок, Слоним и Волковыйск. В 1244 предпринял поход против Ливонского ордена в землю куршей и земгалов. в 1250 Миндовг пошел на компромиссное соглашение с орденом, в 1251 принял католичество и был коронован в 1253 Иннокентием IV. . В 1260 литовское войско при озере Дурбе разгромило объединенные войска Ливонского и Тевтонского орденов и их союзников. После этого Миндовг отрекся от католичества.
ГЕДИМИН (Gediminas) (около 1275-1341), литовский великий князь (с 1316),
Литовский князь вел ожесточенную борьбу с немецкими рыцарями и нанес им ряд поражений (особенно сильное — под Пловцами в 1331)
Еще в 1322 Гедимин заключил союз против крестоносцев с князем Мазовии, а в 1325 с королем Польши Владиславом Локетком. поздняя традиция именно Гедимина считала основателем столицы Литвы. В 1341 при осаде крепости крестоносцев Баербурга Гедимин был убит.
ОЛЬГЕРД (Альгирдас, Algirdas) (ок. 1296 — 1377), литовский великий князь в 1345-77. участвовал в битвах на реке Стреве в 1348 и при Рудаве в 1370, в которых были разбиты войска Тевтонского ордена, в 1362 разбил татарские войска в битве у Синих Вод; захватил Черниговскую, Киевскую, Подольскую и Волынскую земли, подчинил Литве Смоленское княжество, пытался распространить свое влияние на Новгород и Псков, но не добился здесь существенного успеха. В 1368-1372 Ольгерд поддерживал тверского князя Михаила Александровича против Дмитрия
Вода - стихія чистоти, підсвідомості, любові і емоцій.
Так само, як вода постійно тече і змінюється, емоції не можуть довго перебувати в одному стані, а весь час змінюють один одного.
Вода - стихія поглинання і розвитку.
Магія Води здійснюється для задоволення, дружби, шлюбу, достатку, щастя, лікування, відпочинку, очищення і так далі.
Ритуали Води зазвичай укладаються в киданні об'єкта в воду.
Вода - жіноча стихія, її колір блакитний, колір глибокого-глибокого моря, її пора року - осінь, коли дощі зрошують землю. Її сторона світла - захід.
Магія Води пов'язана з дзеркалами, морем, туманом і дощем.
Вогонь
Вогонь - стихія змін, бажання і пристрасті. У якомусь сенсі ця стихія містить в собі всю магію, тому що сенс всієї магії в змінах.
Магія вогню може лякати, але її результати завжди захоплююче і з'являються швидко. Вогонь - стихія не для боягузливих. Однак, він самий основний і тому часто використовується.
Вогонь - царство пристрасті. Він одночасно і сама духовна, і сама фізична стихія.
Ритуали Вогню - ритуали енергії, влади, лікування, руйнування (поганих звичок або хвороби) очищення, розвитку і так далі.
Ритуали Вогню, зазвичай,включають в себе спалювання картинки, трав або інших речей, здатних горіти, використання свічок або розпалювання багать.
Магія вогню здійснюється біля вогнища або свічок.
Вогонь мужній. Він управляє півднем, тому що там тепліше,ніж в інших частинах світу, його пора року - літо, колір - червоний.
Вогонь управляє магією свічок.
Повітря - стихія інтелекту, це царство думки, випереджаючої будь-яку творчість.
Говорячи магічною мовою, повітря чисте і безладне, проста візуалізація, яка є потужним інструментом для змін. Це також рух, стимул для візуалізації.
Він керує заклинаннями і ритуалами про подорожі, знання, свободу, відкриття і так далі.
Також Повітря може використовуватися, щоб відкрити в собі нові психічні здібності.
Заклинання Повітря часто супроводжуються скиданням чого-небудь з гори або іншого високого місця так, щоб об'єкт фізично з'єднався зі стихією.
Повітря - чоловічий елемент, сухий, нестриманий і активний. Ця стихія допомагає міркувати, думати і навчати.
Повітря керує сходом, тому що ця сторона світанку і мудрості. Його колір - жовтий, колір сонця на світанку, а його пора року - весна.
Повітря керує магією чотирьох вітрів, прогнозами і візуалізацією