М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
CandyBitch666
CandyBitch666
01.02.2020 16:09 •  История

Как Путин вывел страну из кризиса?​

👇
Ответ:
Anrehah
Anrehah
01.02.2020
выступая в эфире программы «60 минут» на телеканале «Россия 1». Он пояснил, что кризисный период длился не только в 1990-х, но и в 1980-х годах.

«Там везде были те проблемы, с которыми мы сталкиваемся и сейчас», — сказал Вячеслав Володин.

Он добавил, что страны тогда «уже практически не было», поскольку она разваливалась.

После развала Советского Союза и тяжелого периода 1990-х годов у России остались долговые обязательства перед другими странами. 60% долгов было накоплено еще в СССР и 40% — в новой России. Причем общий объем долга во много раз превышал бюджет страны. Одновременно страна «раздиралась» региональными элитами.
4,4(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
илрлрле
илрлрле
01.02.2020

Во- первых не ври ты даёшь только 10 балов

Вот ответ:У першій половині XIX століття музична культура України розвивалась у досить складних умовах. Основними концертними осередками були поміщицькі маєтки. Деякі великі власники земельних угідь, як М. Овсянико-Куликовський, В. Тарновський, Г. Галаган, Д. Ширай та інші, мали свої симфонічні оркестри, оперні та балетні трупи. Артистичний склад формувався переважно з кріпаків. Нерідко для керівництва музичною справою поміщики за відомих музикантів, композиторів із-за кордону.

4,7(22 оценок)
Ответ:
Жулдуз111
Жулдуз111
01.02.2020

Гесперійський імператор Юлій Майоріан (457—461) зробив останню спробу зміцнити державу. Він намагався впорядкувати збирання податків, покращити життя середніх землевласників, відновити покинуті міста. Щоб полегшити фінансові справи в провінціях, Майоріан намагався скасувати їхні борги. За його правління дещо зміцнилося становище римлян у Галлії та Іспанії. Міць імперії почала відроджуватися. Однак у цьому не була зацікавлена ані римська знать, ані варварські королі, яким заважала сильна влада. Майоріана було вбито, разом з ним була втрачена остання надія римлян на відновлення імперії. Почалася низка швидких змін імператорів на троні, влада яких поступово втрачала навіть зовнішні ознаки. Імператори стали цілком залежними від волі варварських вождів, яким довіряли командування імператорською вартою.

У 476 році германський вождь, командир гвардії Одоакр, усунув від влади 16-річного імператора Ромула Августула, відіславши його до свого маєтку. Іронія долі полягала в тому, що останній гесперійський імператор мав ім'я колишнього засновника міста Рима й першого царя Римської держави — Ромула. Корону та пурпурну мантію імператора відправили до Константинополя на знак визнання єдиним володарем з титулом імператора східного володаря Зенона. В Італії було утворено власне королівство — держава Одоакра. Цією подією історики традиційно завершають найдовший відрізок історії людства — історія стародавнього світу.

4,6(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ