М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
rachik141516
rachik141516
21.10.2021 17:12 •  История

Самые крупные завоевания совершил около года до н.э. фараон по имени у египетских воинов наконечники копий, топорики и клинки изготавливались из называется сплав 2 металлов: войсками фараонов были завоёваны в африке богатая золотом страна в азии-богатый залежами медной полуостров и страны: границы египетского царства в азии доходили до а в африке-до порога на реке нил

👇
Ответ:
Самые крупные завоевания совершил около 1500 года до н.э. фараон по имени Тутмос III.
У египетских воинов наконечники копий, топорики и клинки изготавливались из бронзы.Так называется сплав 2 металлов:меди+олово.
Войсками фараонов были завоёваны в Африке богатая золотом страна Нубия, в Азии-богатый залежами медной руды Синайский полуостров и страны:
1.Палестина.
2.Сирия.
3.Финикия.
Границы Египетского царства в Азии доходили до реки Евфрат, а в Африке-до четвёртого порога на реке НИЛ.
4,8(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
omardakak
omardakak
21.10.2021

судя по этому источнику, какие чувства у подданных должна вызывать королевская власть?

поданные должны испытывать чувства любви и уважения. уважение монархии - конца xvi в.

сравни эти сведения и свой ответ на вопрос после отрывка из речи елизаветы в 1588 году. какое наблюдается противоречие?

изменилось отношение к королевской власти, к монархии: они уничтожили монархию, свергли короля. уничтожили монархию в 17 веке.

сформулируй проблему (авторский вариант - с. 303).

каким было отношение к королевской власти? какое положение в занимала королевская власть?

4,8(98 оценок)
Ответ:
30kotenok04
30kotenok04
21.10.2021

Объяснение:

Вивчення історії соціальної системи України сприяє більш грунтовному оволодінню загальноісторичним здобутком нашого народу, дає можливість студентам грунтовніше аналізувати різноманітні процеси минулого, розуміти закономірний поступ предків в майбутнє. Вивчаючи проблеми ІІІ модулю, ми повинні простежити розвиток соціальної системи на різних етапах вітчизняної історії. Це, зокрема, дасть нам можливість зрозуміти також вагомість внеску нашого народу в євроатлантичну цивілізацію.

Відомо, що поділ праці, поява приватної власності, подальше зростання національно-етнічних, поселенських відмінностей призвели до процесів соціальної диференціації суспільства. Під її впливом інститут влади реорганізується в систему політичного планування, провідною силою якої є держава. Ці процеси і обумовили появу в ІХст. на етнічних українських землях такої держави, як Київська Русь.

 

Аналіз її соціальної структури, яка була досить різноманітною, показує певну відмінність від структури суспільства західноєвропейських держав. Своєрідність соціального організму Давньоруської держави полягала в тому, що в ній формувалися основні класи феодального суспільства – феодали та залежні селяни – поруч із існуванням багатьох перехідних категорій населення.

Історики логічно відносять Київську Русь до ранньофеодальних держав. В ній до класу феодалів належав великий князь київський, удільні князі, духовенство, бояри. До залежних від феодалів людей відносились “люди”, смерди, закупи, рядовичи, челядь, наймити, холопи, ізгої.

Великий князь київський був главою держави, розпоряджався общинними землями, формував військо – дружину, був воєначальником, адміністратором, суддею, мав вплив на церковні справи. Влада князя була спадковою й необмеженою. Удільні князі мали свої дружини, але були підручними, бо київський князь мобілізував залоги, полки від підвладних племен. Князь збирав зі своєю дружиною данину, прибутки йому надходили і від суду.

Чисельну категорію класу феодалів становили бояри – знатні, багаті люди, що належали до верхівки суспільства. Цей стан склався із місцевої родоплемінної знаті, дружинників князя, що осідали на землях, дарованих князем за вірну службу. Вже в ІХст. має місце соціальна диференціація серед бояр – вони поділяються на “великих”, “менших” і “земських”. “Великі” бояри ставали воєводами, канцлерами, тисяцькими; “менші” або “дрібні” бояри з’являлися як землевласники внаслідок того, що великий боярин наділяв їх селом. Вони знаходилися на нижчому шаблі князівської адміністрації – десяцькі, дворецькі та ін. Найбільш привілейованою, впливовою верствою були земські бояри. Це члени боярської ради (думи) – радники князя, “княжі мужі” – верхівка князівської військової дружини. Слід зазначити, що бояри на Русі не були закритою соціальною верствою, як шляхта на Заході. Боярином могла стати особа не боярського походження, яка здобула значні заслуги перед князем (а по суті перед державою).

4,4(82 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ