М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Лаймик0
Лаймик0
28.03.2022 02:09 •  История

1. Опишите НЕ МЕНЕЕ 3-ех изобретений китайских ученых? 2. Что сделал афинский стратег Перикл за 15-ть лет правления? 3. Что римляне заставляли делать своих рабов ( в имениях, амфитеатрах и богатых домах !

👇
Открыть все ответы
Ответ:
manetsevap010xz
manetsevap010xz
28.03.2022
Жизнь людей в древности отличалась от жизни в наши дни. Люди прилагали много усилий чтобы обеспечить себя пищей,одеждой,жилищем.
   Древнеславянская женщина вставала очень рано. Нужно было подоить корову и отправить ее на пастбище.Зимой корову кормили собранным летом сеном.С утра получали корм свиньи и домашняя птица. Покормив животных, женщина принималась стряпать пищу для семьи и кормить своих домочадцев. Ткани для одежды в древности изготавливали также женщины.Так что женщина садилась ткать или шить, чинить одежду. Особенно много времени за этим занятием проводили зимой.
Летом нужно было собрать и заготовить на зиму грибы,ягоды и лечебные травы.В этом женщине могли ее дети.Во время сбора урожая все выходили в поле. Женщины жали пшеницу или рожь серпами и вязали снопы. Во время заготовки сена женщины как и мужчины собирали его в стога.
После работы в поле, приходили домой и готовили ужин.Домой возвращался скот с пастбища.Корову нужно было доить.Другие животные тоже требовали корма.Вечером вся семья собиралась вместе. Слушали сказки и былины. Ложились спать поздно, много времени занимали домашние дела.
Подросшие дети чем могли. Старшие нянчили младших, могли дать корм животным, прибрать в доме. Более старшие в поле.Семьи были большие, только такая семья могла успешно вести хозяйство. Бывало женщины ходили на охоту и на войну вместе с отцами и мужьями.
Многие женщины знали ремесла - гончарное, плетение из лозы, даже кузнечное.
 Славянки часто были опорой семьи, надежными спутницами своих мужей.
4,7(17 оценок)
Ответ:
boss110
boss110
28.03.2022

Володимир Великий (Володимир i) - молодший (третій) син Святослава, що народився від рабині Малуші, Ключниці княгині Ольги. Йому дістався Новгород у володіння. Просив до у варягів, щоб помститися своєму братові Ярополку за смерть середнього брата Олега.

Войовничий, суворий, мстивий.

Убив полоцького князя Рогволда і двох його синів, одружився на його дочці Рогнеде. Згодом розправився зі своїм братом Ярополком і завоював Київ. При Володимирі I всі землі східних слаян об'єдналися в ссотаве Київської Русі. Відбувалося подальше зміцнення державного апарату.

Був забезпечений захист російської землі від набігів печенізьких племен. Була зроблена спроба через імератора Візантії Василя II (котрий потім обдурив Володимира) поріднитися з православною Європою, стати з нею нарівні.

У 988 р. при Володимирі I як державної релігії на Русі було прийнято християнство (до цього був затятим язичником, як і його батько) . Цього прийняття у мнгом сприяв апостол Андрій Первозванний) , старший брат апостола Петра, який передбачив, що Київ буде "матір'ю міст руських". За князювання Володимира прославилося багато витязів, яких називали богатирями - Ілля Муромець, Ян Усмович, Добриня Никинич (Новгородський) . Після смерті Володимира 15 липня 1015 у нього Залишилося 12 синів.

Почалася міжусобиця за великокнязівський трон.

Ярослав - брат Святополка I (якому дісталося велике князівство після смерті Володимира, як старшому за родом) - як і Володимир княжив у Новгороді Великому.

Спираючись на до новгородців і варягів Ярослав вигнав ворогів з Києва.

При Ярславі Мудрому (1019-1054) Київська Русь досягла найвищої могутності. Як і Володимиру I йому вдалося убезпечити Русь від печенізьких набігів.

Ярослав зумів розсунути кордони Русі в завеевавь чудь в Естонії і заснувавши р. Тарту (р. Юр'єв) В 1035 р. він став володіти землями брата князя Мстислава Тмутараканського і остаточно став еждинодержавным князем всієї Русі.

Він звів у 1037 р. у Києві Софійський собор-храм, присвячений мудрості, божественному розуму, який праяв світом. Тоді ж їм були зведені і Золоті ворота-парадний в'їзд в столицю Стародавньої Русі.

При Ярослааве Мудрого Русь дрстига широкого міжнародного визнання (як і при Владимере, який прагнув до цього) .

Ярослав був одружений на шведській принцесі. Його дочки вийшли заміж за француського, угорського та норвезького королів. Сестра Ярослава вийшла заміж за польського короля, його онука - за німецького імератора.

Син великого князя Всеволод одружився на дочці візантійського імератора Костянтина Мономаха.

Звідси прізвисько, яке отримав син Всеволода Володимир Мономах.

4,6(75 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ