М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
екатерина698
екатерина698
24.10.2020 03:10 •  История

Нужно сделать рт по за 9 класс( россии,данилов,косулина)

👇
Ответ:
nikita2429p09umg
nikita2429p09umg
24.10.2020
Какая страниц  и номер (я тебе скажу)
4,5(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
mayorova4
mayorova4
24.10.2020

Объяснение:

У XIV-XV століття на українських землях існували різні віросповідання, включаючи:

1.Православ'я: Православна церква була головною релігійною силою в регіоні. Церковний устрій базувався на ієрархії, очолюваній митрополитами Київськими та Галицькими. Православна віра мала значний вплив на культурний та соціальний розвиток українського народу.

2.Католицизм: Католицька церква також була присутня на українських землях, зокрема в Галичині та Волині. Католицькі єпископи й місіонери сприяли поширенню християнства серед українського населення.

3.Юдаїзм: Юдейська громада існувала в деяких містах, зокрема в Києві та Львові. Вони практикували свою релігію та зберігали свою культурну спадщину.

4.Татарський іслам: Значну частку населення Криму та деяких інших районів займали кримські татари, які віріли в іслам. Місцеві мечеті слугували центрами для молитов та релігійних обрядів.

4,7(61 оценок)
Ответ:
Mushello2
Mushello2
24.10.2020

Голодомор – геноцид української нації, скоєний керівництвом Радянського Союзу на чолі з Йосифом Сталіним шляхом штучно створеного масового голоду з метою знищення українців, остаточної ліквідації українського спротиву режиму та намагань українців збудувати самостійну, незалежну від Москви Українську Державу.

Міжнародно-правове визначення геноциду

Визначення злочину геноциду в міжнародному праві було дане у статті ІІ Конвенції 1948 року про запобігання злочинові геноциду і покарання за нього. Термін «геноцид» запровадив науковець єврейського походження Рафал Лемкін. Він був першим фахівцем в галузі міжнародного права, хто визначив злочини сталінського комуністичного режиму проти українців як геноцид та проаналізував геноцид в Україні в контексті міжнародного права.

Геноцид визначається як дії, що чиняться з наміром знищити, цілком або частково, яку-небудь національну, етнічну, расову або релігійну групу як таку шляхом вбивства членів такої групи, заподіяння серйозних тілесних ушкоджень або розумового розладу членам такої групи, навмисного створення для якої-небудь групи таких життєвих умов, що розраховані на цілковите або часткове фізичне винищення її, запровадження заходів, розрахованих на запобігання народженню дітей у середовищі такої групи, насильна передача дітей з однієї групи людей в іншу.

4,4(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ